Osaühing Post Press KontseptRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2750 € | 1 | 950 € |
| 2026 II kv | 1500 € | 1 | 950 € |
| 2026 I kv | 3904 € | 1 | 950 € |
| 2025 IV kv | 4000 € | 1 | 317 € |
| 2025 III kv | 3500 € | — | 317 € |
| 2025 II kv | 5750 € | — | 950 € |
| 2025 I kv | 5750 € | 1 | 940 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 27 000 | 34 000 | 16 000 | 9794 | 8137 | 10 012 | 10 320 |
| Põhivara kokku | 52 000 | 54 000 | 56 000 | 80 137 | 81 837 | 90 210 | 92 810 |
| Vara kokku | 79 000 | 88 000 | 72 000 | 89 931 | 89 974 | 100 222 | 103 130 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 64 000 | 76 000 | 68 000 | 83 418 | 82 104 | 84 734 | 85 230 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 64 000 | 76 000 | 68 000 | 83 418 | 82 104 | 84 734 | 85 230 |
| Osakapital | 3000 | 3000 | 3000 | 10 000 | 15 000 | 15 000 | 17 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −1000 | 1000 | −1000 | 0 | −5540 | −9183 | −3565 |
| Aruandeaasta kasum | 2000 | −3000 | −10 000 | −5540 | −3643 | 5618 | 1912 |
| Reservid ja muu omakapital | 11 000 | 11 000 | 12 000 | 2053 | 2053 | 4053 | 2553 |
| Omakapital kokku | 15 000 | 12 000 | 4000 | 6513 | 7870 | 15 488 | 17 900 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 63 000 | 69 000 | 23 000 | 25 951 | 23 433 | 47 450 | 16 400 |
| Ärikasum | 2000 | −3000 | −10 000 | −5540 | −3643 | 5618 | 1912 |
| EBITDA | 2000 | −3000 | −10 000 | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2000 | −3000 | −10 000 | −5540 | −3643 | 5618 | 1912 |
| Aruande aasta kasum | 2000 | −3000 | −10 000 | −5540 | −3643 | 5618 | 1912 |
| Tööjõukulud | 25 000 | 26 000 | 20 000 | 10 685 | 8678 | 8678 | 5062 |
| Põhivara kulum | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Post Press Kontsept
Ülevaade
Osaühing Post Press Kontsept (registrikood 10932360) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2003. aastal ja on registris olnud 23 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100813443).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 16 400 €, mis on 65,4% vähem kui aasta varem (47 450 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 20,1% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1912 € (11,7% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 16 400 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 103 130 € ja omakapital 17 900 € (17,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2750 €, mis on 21,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 950 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 750 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.