OSAÜHING LUNADARegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 200 690 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 82 569 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 6560 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 19 952 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 0 € | — | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 169 663 | 98 421 | 173 687 | 93 517 | 135 601 | 163 336 | 171 383 |
| Põhivara kokku | 24 027 | 17 438 | 51 369 | 46 909 | 41 805 | 39 515 | 39 515 |
| Vara kokku | 193 690 | 115 859 | 225 056 | 140 426 | 177 406 | 202 851 | 210 898 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 75 231 | 3015 | 94 532 | 108 | 0 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | 11 676 | 8661 | 6105 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 86 907 | 11 676 | 100 637 | 108 | 0 | 0 | 0 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 72 697 | 103 971 | 101 371 | 121 607 | 137 506 | 174 594 | 200 039 |
| Aruandeaasta kasum | 31 274 | −2600 | 20 236 | 15 899 | 37 088 | 25 445 | 8047 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 106 783 | 104 183 | 124 419 | 140 318 | 177 406 | 202 851 | 210 898 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 677 996 | 53 183 | 193 599 | 89 485 | 322 736 | 181 453 | 25 801 |
| Ärikasum | 30 413 | −2806 | 20 422 | 13 631 | 34 128 | 21 351 | 2745 |
| EBITDA | 36 578 | 3782 | 26 006 | 18 091 | 39 232 | 23 641 | 2745 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 31 274 | −2600 | 20 236 | 15 899 | 37 088 | 25 445 | 8047 |
| Aruande aasta kasum | 31 274 | −2600 | 20 236 | 15 899 | 37 088 | 25 445 | 8047 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 6165 | 6588 | 5584 | 4460 | 5104 | 2290 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 104 840 € väärtuses, 1 hankijalt (01.12.2023–29.02.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| 6-0,69kV 400kVA teisaldatavate komplektalajaamade ostmine | Enefit Power AS | 78 900 € | 29.02.2024 |
| Kraapkonveierite varuosade ostmine | Enefit Power AS | 25 940 € | 01.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OSAÜHING LUNADA
Ülevaade
OSAÜHING LUNADA (registrikood 10996644) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2003. aastal ja on registris olnud 22 aastat. Registrijärgne asukoht: Keila linn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük (EMTAK 46631). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101610616).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 25 801 €, mis on 85,8% vähem kui aasta varem (181 453 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 42,0% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 8047 € (31,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 210 898 € ja omakapital 210 898 € (100% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 200 690 €, mis on 906% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.