Osaühing SUMER EHITUSRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 90 591 € | 4 | 11 316 € |
| 2026 II kv | 27 845 € | 4 | 3788 € |
| 2026 I kv | 51 284 € | 4 | 9169 € |
| 2025 IV kv | 18 020 € | 4 | 14 779 € |
| 2025 III kv | 200 583 € | 4 | 14 037 € |
| 2025 II kv | 56 284 € | 4 | 3944 € |
| 2025 I kv | 12 697 € | 4 | 2191 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 165 251 | 78 095 | 67 495 | 77 302 | 95 240 | 10 286 | 46 893 |
| Põhivara kokku | 11 248 | 8983 | 7963 | 8603 | 7730 | 3024 | 1498 |
| Vara kokku | 176 499 | 87 078 | 75 458 | 85 905 | 102 970 | 13 310 | 48 391 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 76 113 | 31 749 | 19 866 | 34 275 | 46 169 | 6953 | 35 493 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 76 113 | 31 749 | 19 866 | 34 275 | 46 169 | 6953 | 35 493 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 62 563 | 82 574 | 52 517 | 52 780 | 48 818 | 53 989 | 3545 |
| Aruandeaasta kasum | 35 011 | −30 057 | 263 | −3962 | 5171 | −50 444 | 6541 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 100 386 | 55 329 | 55 592 | 51 630 | 56 801 | 6357 | 12 898 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 377 348 | 363 843 | 255 163 | 391 634 | 419 856 | 160 587 | 314 778 |
| Ärikasum | 35 007 | −24 810 | 262 | −3963 | 5147 | −50 458 | 6496 |
| EBITDA | 41 421 | −22 545 | 4786 | −478 | 8936 | −45 752 | 8022 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 35 011 | −26 307 | 263 | −3962 | 5171 | −50 444 | 6541 |
| Aruande aasta kasum | 35 011 | −30 057 | 263 | −3962 | 5171 | −50 444 | 6541 |
| Tööjõukulud | 128 093 | 141 390 | 110 338 | 111 141 | 101 685 | 68 921 | 102 143 |
| Põhivara kulum | 6414 | 2265 | 4524 | 3485 | 3789 | 4706 | 1526 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 7 | 7 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 15 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
5 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 262 056 € väärtuses, 5 hankijalt (11.04.2025–17.08.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Paldiski mnt 68, Paldiski mnt 68/2, Paldiski mnt 68/1, Paldiski mnt 66, Sõle 63 ehitus- ja remonttööd | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 72 602 € | 17.08.2026 |
| Muuseumihoone katuse rekonstrueerimine | Sihtasutus Rannarootsi Muuseum | 76 020 € | 22.05.2026 |
| Piirdeaedade raamleping 2025-2028 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 150 000 € | 02.11.2025 |
| Lääne-Harju Valla Tugikeskuse ruumide rekonstrueerimine | Lääne-Harju Vallavalitsus | 113 434 € | 28.05.2025 |
| Remonditööd Rapla valla objektidel 2025-2027 | Rapla Varahaldus | kuni 149 000 € | 11.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing SUMER EHITUS
Ülevaade
Osaühing SUMER EHITUS (registrikood 11003579) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2004. aastal ja on registris olnud 22 aastat. Registrijärgne asukoht: Valingu küla, Saue vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100906457).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 314 778 €, mis on 96,0% rohkem kui aasta varem (160 587 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 3,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 6541 € (2,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 5 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 62 956 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 48 391 € ja omakapital 12 898 € (26,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 90 591 €, mis on 54,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 11 316 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1820 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.