Tech & Space OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 56 € | 1 | 2110 € |
| 2026 II kv | 4225 € | 1 | 0 € |
| 2026 I kv | 2544 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 9521 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 67 € | — | — |
| 2025 II kv | 6363 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 2989 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 5899 € (1% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 17 865 | 124 924 | 194 126 | 226 340 | 418 720 | 597 312 | 670 045 |
| Põhivara kokku | 527 962 | 0 | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 545 827 | 124 924 | 194 126 | 226 340 | 418 720 | 597 312 | 670 045 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 17 550 | 3451 | 2050 | 454 | 3045 | 0 | 37 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 17 550 | 3451 | 2050 | 454 | 3045 | 0 | 37 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 94 453 | 109 122 | 118 973 | 189 576 | 223 386 | 399 775 | 588 913 |
| Aruandeaasta kasum | 431 324 | 9851 | 70 603 | 33 810 | 189 789 | 195 037 | 78 595 |
| Omakapital kokku | 528 277 | 121 473 | 192 076 | 225 886 | 415 675 | 597 312 | 670 008 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 17 500 | 52 880 | 91 504 | 95 613 | 173 427 | 171 728 | 18 332 |
| Ärikasum | 12 829 | 36 550 | 70 588 | 68 684 | 134 387 | 149 800 | 15 021 |
| EBITDA | 17 428 | 41 149 | 70 588 | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | 434 834 | 9851 | 70 603 | 33 810 | 189 789 | 198 387 | 80 259 |
| Aruande aasta kasum | 431 324 | 9851 | 70 603 | 33 810 | 189 789 | 195 037 | 78 595 |
| Tööjõukulud | — | 6461 | 9634 | 12 845 | 15 414 | 11 560 | 0 |
| Põhivara kulum | 4599 | 4599 | 0 | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 416 655 | 0 | 0 | 0 | 13 400 | 5899 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (05.10.2023–15.10.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Ettevõtete teadus- ja tootearenduse nõustamis- ja tugiteenused kosmosevaldkonnas 2024 -2025 · ühispakkumus | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus | 175 000 € | 15.10.2024 |
| Ettevõtete teadus- ja tootearenduse nõustamis- ja tugiteenused kosmosevaldkonnas 2023 -2024 · ühispakkumus | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus | 175 000 € | 05.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Tech & Space OÜ
Ülevaade
Tech & Space OÜ (registrikood 11005489) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2004. aastal ja on registris olnud 22 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100885659).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 18 332 €, mis on 89,3% vähem kui aasta varem (171 728 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 0,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 78 595 € (429% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 670 045 € ja omakapital 670 008 € (100,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 56 €, mis on 16,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2110 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1410 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.