Merix OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 12 646 € | 3 | 2611 € |
| 2026 II kv | 5583 € | 2 | 2332 € |
| 2026 I kv | 9951 € | 2 | 2212 € |
| 2025 IV kv | 18 959 € | 2 | 2758 € |
| 2025 III kv | 11 481 € | 2 | 2252 € |
| 2025 II kv | 12 276 € | 2 | 1126 € |
| 2025 I kv | 9534 € | 1 | 1548 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 7167 | 7171 | 12 164 | 16 712 | 24 439 | 12 192 | 15 378 |
| Põhivara kokku | 49 378 | 45 416 | 45 332 | 46 525 | 39 890 | 38 693 | 35 504 |
| Vara kokku | 56 545 | 52 587 | 57 496 | 63 237 | 64 329 | 50 885 | 50 882 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 42 426 | 38 575 | 39 291 | 40 976 | 32 045 | 34 271 | 37 452 |
| Pikaajalised kohustised | 1902 | 0 | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 44 328 | 38 575 | 39 291 | 40 976 | 32 045 | 34 271 | 37 452 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 14 046 | 9405 | 11 200 | 15 393 | 19 449 | 29 472 | 13 802 |
| Aruandeaasta kasum | −4641 | 1795 | 4193 | 4056 | 10 023 | −15 670 | −3184 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 12 217 | 14 012 | 18 205 | 22 261 | 32 284 | 16 614 | 13 430 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 44 758 | 38 886 | 49 328 | 63 174 | 64 118 | 40 797 | 49 419 |
| Ärikasum | −4158 | 2026 | 4212 | 4056 | 10 023 | −15 671 | −3184 |
| EBITDA | 1130 | 6813 | 9096 | 9920 | 16 658 | −8074 | 5041 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4641 | 1795 | 4193 | 4056 | 10 023 | −15 670 | −3184 |
| Aruande aasta kasum | −4641 | 1795 | 4193 | 4056 | 10 023 | −15 670 | −3184 |
| Tööjõukulud | 19 152 | 8891 | 16 316 | 19 911 | 13 185 | 24 273 | 25 045 |
| Põhivara kulum | 5288 | 4787 | 4884 | 5864 | 6635 | 7597 | 8225 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 21 000 € väärtuses, 1 hankijalt (18.09.2025–18.09.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Põltsamaa valla talihoole 2025-2029 · Adavere piirkonna teed koos majapidamiste juurdepääsuteedega | Põltsamaa Vallavalitsus | 21 000 € | 18.09.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Merix OÜ
Ülevaade
Merix OÜ (registrikood 11074131) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2004. aastal ja on registris olnud 21 aastat. Registrijärgne asukoht: Adavere alevik, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101248525).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 49 419 €, mis on 21,1% rohkem kui aasta varem (40 797 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 3184 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 24 710 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 50 882 € ja omakapital 13 430 € (26,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 12 646 €, mis on 10,1% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2611 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 710 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.