Osaühing NETRE FINANCERegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | 360 € |
| 2026 II kv | — | 1 | 360 € |
| 2026 I kv | — | — | 52 € |
| 2025 IV kv | — | — | 270 € |
| 2025 III kv | — | — | 270 € |
| 2025 II kv | — | — | 270 € |
| 2025 I kv | — | — | 270 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 5618 | 4341 | 5494 | 7040 | 8116 | 10 295 | 8750 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | 3201 |
| Vara kokku | 5618 | 4341 | 5494 | 7040 | 8116 | 10 295 | 11 951 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 320 | 293 | 473 | 870 | 0 | 1082 | 1353 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 320 | 293 | 473 | 870 | 0 | 1082 | 1353 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5021 | 2742 | 1492 | 2465 | 3114 | 5560 | 6407 |
| Aruandeaasta kasum | 277 | −1244 | 973 | 1149 | 2446 | 1097 | 1635 |
| Reservid ja muu omakapital | −2556 | −6 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 5298 | 4048 | 5021 | 6170 | 8116 | 9213 | 10 598 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 16 706 | 15 713 | 16 811 | 15 921 | 17 318 | 16 749 | 30 282 |
| Ärikasum | −473 | −1994 | 223 | 399 | 1746 | 329 | 1007 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 277 | −1244 | 973 | 1149 | 2571 | 1097 | 1706 |
| Aruande aasta kasum | 277 | −1244 | 973 | 1149 | 2446 | 1097 | 1635 |
| Tööjõukulud | 4282 | 3427 | 4687 | 3564 | 0 | 2629 | 3174 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: Osaühing NETRE FINANCE
Ülevaade
Osaühing NETRE FINANCE (registrikood 11163863) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2005. aastal ja on registris olnud 21 aastat. Registrijärgne asukoht: Meriküla, Harku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 30 282 €, mis on 80,8% rohkem kui aasta varem (16 749 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 10,4% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1635 € (5,4% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 11 951 € ja omakapital 10 598 € (88,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 410 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.