OÜ RomanestRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 8160 € | 1 | 779 € |
| 2026 II kv | 10 043 € | 1 | 779 € |
| 2026 I kv | 10 469 € | 1 | 758 € |
| 2025 IV kv | 15 133 € | 1 | 716 € |
| 2025 III kv | 6620 € | 1 | 716 € |
| 2025 II kv | 7706 € | 1 | 716 € |
| 2025 I kv | 5345 € | 1 | 815 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 50 091 € (89% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 20 114 | 28 301 | 45 515 | 53 864 | 53 682 | 12 555 |
| Põhivara kokku | — | 16 450 | 14 727 | 13 004 | 11 281 | 9558 |
| Vara kokku | 20 114 | 44 751 | 60 242 | 66 868 | 64 963 | 22 113 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 638 | 4139 | 4064 | 3729 | 4604 | 8725 |
| Pikaajalised kohustised | — | 9213 | 6640 | 4024 | 1408 | 0 |
| Kohustised kokku | 638 | 13 352 | 10 704 | 7753 | 6012 | 8725 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 15 114 | 16 664 | 28 587 | 46 726 | 56 304 | 6048 |
| Aruandeaasta kasum | 1550 | 11 923 | 18 139 | 9577 | −165 | 4528 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 19 476 | 31 399 | 49 538 | 59 115 | 58 951 | 13 388 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 20 632 | 26 537 | 38 049 | 26 163 | 24 669 | 28 984 |
| Ärikasum | 1550 | 12 031 | 18 344 | 9752 | 108 | 17 198 |
| EBITDA | — | 12 814 | 20 067 | 11 475 | 1831 | 18 921 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1550 | 11 923 | 18 139 | 9577 | −165 | 17 028 |
| Aruande aasta kasum | 1550 | 11 923 | 18 139 | 9577 | −165 | 4528 |
| Tööjõukulud | 12 318 | 8798 | 8328 | 8328 | 7634 | 8328 |
| Põhivara kulum | — | 783 | 1723 | 1723 | 1723 | 1723 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 091 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Romanest
Ülevaade
OÜ Romanest (registrikood 11165336) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2005. aastal ja on registris olnud 21 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kirjalik ja suuline tõlge (EMTAK 74301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101160991).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 41 180 €, mis on 42,1% rohkem kui aasta varem (28 984 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 12,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 4528 € (15,6% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 41 180 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 22 113 € ja omakapital 13 388 € (60,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 8160 €, mis on 23,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 779 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 650 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 15.09.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.