Osaühing BildComRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 67 423 € | 2 | 3106 € |
| 2026 II kv | 70 410 € | 2 | 1230 € |
| 2026 I kv | 6208 € | 1 | 0 € |
| 2025 IV kv | 33 947 € | — | 3067 € |
| 2025 III kv | 69 880 € | 2 | 2967 € |
| 2025 II kv | 70 442 € | 2 | 574 € |
| 2025 I kv | 8498 € | — | 335 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 77 772 | 86 710 | 58 956 | 67 585 | 65 778 | 70 150 | 76 938 |
| Põhivara kokku | 85 641 | 81 636 | 82 259 | 76 448 | 90 227 | 83 863 | 87 754 |
| Vara kokku | 163 413 | 168 346 | 141 215 | 144 033 | 156 005 | 154 013 | 164 692 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 15 983 | 14 877 | 4436 | 14 769 | 15 815 | 13 719 | 9551 |
| Pikaajalised kohustised | 118 884 | 118 884 | 98 000 | 115 439 | 131 039 | 131 039 | 145 764 |
| Kohustised kokku | 134 867 | 133 761 | 102 436 | 130 208 | 146 854 | 144 758 | 155 315 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 22 985 | 25 734 | 31 773 | 35 967 | 11 013 | 6339 | 6443 |
| Aruandeaasta kasum | 2749 | 6039 | 4194 | −24 954 | −4674 | 104 | 122 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 28 546 | 34 585 | 38 779 | 13 825 | 9151 | 9255 | 9377 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 191 468 | 232 825 | 200 806 | 169 982 | 147 141 | 165 598 | 150 622 |
| Ärikasum | 2749 | 6039 | 4194 | −24 954 | −4674 | 109 | 152 |
| EBITDA | 10 245 | 13 535 | 13 583 | −19 143 | 1146 | 7804 | 8960 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2749 | 6039 | 4194 | −24 954 | −4674 | 104 | 122 |
| Aruande aasta kasum | 2749 | 6039 | 4194 | −24 954 | −4674 | 104 | 122 |
| Tööjõukulud | 15 035 | 16 389 | 14 983 | 13 324 | 14 023 | 17 577 | 18 861 |
| Põhivara kulum | 7496 | 7496 | 9389 | 5811 | 5820 | 7695 | 8808 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (26.06.2025–05.02.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Sihtasutuse Narva-Jõesuu Hooldekodu teise korruse ruumide remont · ühispakkumus | Sihtasutus Narva-Jõesuu Hooldekodu | 35 900 € | 05.02.2026 |
| Narva, Linnuse tn 2 katuse osaline rekonstrueerimine · ühispakkumus | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 20 350 € | 26.06.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing BildCom
Ülevaade
Osaühing BildCom (registrikood 11190831) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Sillamäe linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük (EMTAK 4752). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101051424).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 150 622 €, mis on 9,0% vähem kui aasta varem (165 598 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 3,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 122 € (0,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 75 311 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 164 692 € ja omakapital 9377 € (5,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 67 423 €, mis on 3,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3106 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1090 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.