Greidex OsaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 14 988 € | 2 | 3432 € |
| 2026 II kv | 18 397 € | 2 | 2437 € |
| 2026 I kv | 26 505 € | 2 | 3187 € |
| 2025 IV kv | 19 988 € | 2 | 3313 € |
| 2025 III kv | 48 045 € | 2 | 3313 € |
| 2025 II kv | 20 987 € | 2 | 3313 € |
| 2025 I kv | 35 812 € | 2 | 3180 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 38 091 | 23 014 | 58 312 | 47 755 | 56 511 | 12 991 | 33 454 |
| Põhivara kokku | 63 692 | 86 039 | 75 985 | 77 623 | 112 442 | 114 969 | 94 762 |
| Vara kokku | 101 783 | 109 053 | 134 297 | 125 378 | 168 953 | 127 960 | 128 216 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 7871 | 11 097 | 10 677 | 14 661 | 24 103 | 23 667 | 17 874 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 15 844 | 12 497 | 9067 | 11 200 | 5283 | 0 |
| Kohustised kokku | 7871 | 26 941 | 23 174 | 23 728 | 35 303 | 28 950 | 17 874 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 474 | 91 100 | 79 300 | 108 311 | 98 838 | 130 838 | 96 197 |
| Aruandeaasta kasum | 33 626 | −11 800 | 29 011 | −9473 | 32 000 | −34 640 | 11 333 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 93 912 | 82 112 | 111 123 | 101 650 | 133 650 | 99 010 | 110 342 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 122 654 | 82 170 | 117 068 | 97 217 | 162 197 | 67 543 | 118 828 |
| Ärikasum | 33 682 | −11 667 | 29 447 | −9083 | 32 867 | −33 102 | 12 040 |
| EBITDA | 45 132 | 1011 | 44 481 | 5178 | 47 382 | −12 629 | 32 247 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 33 626 | −11 800 | 29 011 | −9473 | 32 000 | −34 640 | 11 333 |
| Aruande aasta kasum | 33 626 | −11 800 | 29 011 | −9473 | 32 000 | −34 640 | 11 333 |
| Tööjõukulud | 18 925 | 23 048 | 23 032 | 27 472 | 36 314 | 35 233 | 36 857 |
| Põhivara kulum | 11 450 | 12 678 | 15 034 | 14 261 | 14 515 | 20 473 | 20 207 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 19 897 € väärtuses, 2 hankijalt (25.04.2023–10.06.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kadrina valla kruusateede hooldusremont 2025 aastal | Kadrina Vallavalitsus | 4 € | 10.06.2025 |
| Lume lükkamine Kadrina valla teedel ja tänavatel 2024-2027 · X OSA | Kadrina Vallavalitsus | 72 € | 14.11.2024 |
| Lume lükkamine Kadrina valla teedel ja tänavatel 2024-2027 · IX OSA | Kadrina Vallavalitsus | 70 € | 14.11.2024 |
| Haljala valla kruusakatega teede korrashoid | Haljala Vallavalitsus | 19 751 € | 25.04.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Greidex Osaühing
Ülevaade
Greidex Osaühing (registrikood 11236935) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Arbavere küla, Kadrina vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101178158).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 118 828 €, mis on 75,9% rohkem kui aasta varem (67 543 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 0,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 11 333 € (9,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 59 414 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 128 216 € ja omakapital 110 342 € (86,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 14 988 €, mis on 68,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3432 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1190 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 05.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.