Osaühing Angla HoldingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 4804 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 2873 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 15 079 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 24 055 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 3860 € | — | 564 € |
| 2025 II kv | 6674 € | 1 | 1340 € |
| 2025 I kv | 8273 € | 2 | 1282 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 38 501 | 46 403 | 63 601 | 77 735 | 51 270 | 33 296 | 25 836 |
| Põhivara kokku | 61 347 | 57 063 | 51 819 | 65 022 | 117 895 | 110 767 | 112 248 |
| Vara kokku | 99 848 | 103 466 | 115 420 | 142 757 | 169 165 | 144 063 | 138 084 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 11 872 | 8759 | 8854 | 5366 | 4084 | 3945 | 2565 |
| Pikaajalised kohustised | 38 924 | 47 621 | 61 306 | 94 206 | 119 706 | 94 706 | 93 154 |
| Kohustised kokku | 50 796 | 56 380 | 70 160 | 99 572 | 123 790 | 98 651 | 95 719 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 45 576 | 46 496 | 44 530 | 42 704 | 40 629 | 42 819 | 42 856 |
| Aruandeaasta kasum | 920 | −1966 | −1826 | −2075 | 2190 | 37 | −3047 |
| Omakapital kokku | 49 052 | 47 086 | 45 260 | 43 185 | 45 375 | 45 412 | 42 365 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 75 991 | 74 773 | 61 629 | 74 270 | 147 213 | 57 957 | 28 662 |
| Ärikasum | 1326 | −1676 | −1713 | −2075 | 2190 | 37 | −3047 |
| EBITDA | 8686 | 5607 | 3531 | 2787 | 7616 | 7165 | −1265 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 920 | −1966 | −1826 | −2075 | 2190 | 37 | −3047 |
| Aruande aasta kasum | 920 | −1966 | −1826 | −2075 | 2190 | 37 | −3047 |
| Tööjõukulud | 35 469 | 30 139 | 22 730 | 31 538 | 27 994 | 12 844 | 6837 |
| Põhivara kulum | 7360 | 7283 | 5244 | 4862 | 5426 | 7128 | 1782 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 20 800 € väärtuses, 1 hankijalt (16.10.2023–16.10.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje Saaremaa vallas | Saaremaa Vallavalitsus | 20 800 € | 16.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Angla Holding
Ülevaade
Osaühing Angla Holding (registrikood 11264593) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Angla küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101121037).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 28 662 €, mis on 50,5% vähem kui aasta varem (57 957 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 15,0% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 3047 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 28 662 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 138 084 € ja omakapital 42 365 € (30,7% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 430 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 4804 €, mis on 24,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.