Arcel Metall OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 17 778 € | — | 830 € |
| 2026 II kv | 12 184 € | 1 | 0 € |
| 2026 I kv | 32 984 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 4570 € | — | 187 € |
| 2025 III kv | 16 653 € | — | 1055 € |
| 2025 II kv | 10 094 € | 1 | 306 € |
| 2025 I kv | 16 747 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 41 329 | 52 066 | 40 181 | 40 494 | 37 927 | 16 999 | 20 672 |
| Põhivara kokku | 456 117 | 431 992 | 445 295 | 414 090 | 390 147 | 377 570 | 375 189 |
| Vara kokku | 497 446 | 484 058 | 485 476 | 454 584 | 428 074 | 394 569 | 395 861 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 32 505 | 22 146 | 24 498 | 21 868 | 42 729 | 43 767 | 72 743 |
| Pikaajalised kohustised | 27 499 | 22 877 | 17 135 | 10 638 | 4482 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 60 004 | 45 023 | 41 633 | 32 506 | 47 211 | 43 767 | 72 743 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 346 909 | 434 886 | 436 478 | 441 287 | 419 521 | 377 930 | 348 247 |
| Aruandeaasta kasum | 87 977 | 1593 | 4809 | −21 765 | −41 214 | −29 684 | −27 685 |
| Omakapital kokku | 437 442 | 439 035 | 443 843 | 422 078 | 380 863 | 350 802 | 323 118 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 199 296 | 103 277 | 134 053 | 88 077 | 97 928 | 47 967 | 39 663 |
| Ärikasum | 90 483 | 2978 | 5652 | −20 977 | −40 625 | −30 312 | −27 685 |
| EBITDA | 122 871 | 27 663 | 32 970 | 6127 | −14 473 | −17 735 | −19 594 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 87 977 | 1593 | 4809 | −21 765 | −41 214 | −29 684 | −27 685 |
| Aruande aasta kasum | 87 977 | 1593 | 4809 | −21 765 | −41 214 | −29 684 | −27 685 |
| Tööjõukulud | 5095 | 16 249 | 11 457 | 14 668 | 19 739 | 5722 | 4662 |
| Põhivara kulum | 32 388 | 24 685 | 27 318 | 27 104 | 26 152 | 12 577 | 8091 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 297 € väärtuses, 1 hankijalt (22.12.2023–03.12.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rõuge valla lumetõrje 2025/2026, 2026/2027 ja 2027/2028 · Misso piirkond | Rõuge Vallavalitsus | 99 € | 03.12.2025 |
| Rõuge valla lumetõrje 2024/2025 · Misso piirkond | Rõuge Vallavalitsus | 99 € | 29.11.2024 |
| Rõuge valla Haanja ja Misso piirkonna lumetõrjetööde teostamine 2023/2024 · Piirkond 2 Hino piirkond | Rõuge Vallavalitsus | 99 € | 22.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Arcel Metall OÜ
Ülevaade
Arcel Metall OÜ (registrikood 11378428) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2007. aastal ja on registris olnud 19 aastat. Registrijärgne asukoht: Missokülä, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala külalistemajad (EMTAK 55103). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101169989).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 39 663 €, mis on 17,3% vähem kui aasta varem (47 967 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 23,6% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 27 685 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 395 861 € ja omakapital 323 118 € (81,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 17 778 €, mis on 6,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 830 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 23.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.