Niatriso OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 14 758 € | 2 | 1827 € |
| 2026 II kv | 47 758 € | 2 | 1595 € |
| 2026 I kv | 4393 € | 2 | 1140 € |
| 2025 IV kv | 9033 € | — | 1353 € |
| 2025 III kv | 11 196 € | — | 1353 € |
| 2025 II kv | 5114 € | — | 1353 € |
| 2025 I kv | 4060 € | — | 5934 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 215 335 | 246 476 | 150 198 | 79 279 | 121 809 | 62 299 | 92 002 |
| Põhivara kokku | 49 723 | 95 047 | 72 228 | 91 709 | 66 143 | 48 513 | 10 575 |
| Vara kokku | 265 058 | 341 523 | 222 426 | 170 988 | 187 952 | 110 812 | 102 577 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5759 | 3110 | 5068 | 87 347 | 100 744 | 39 980 | 38 461 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 5759 | 3110 | 5068 | 87 347 | 100 744 | 39 980 | 38 461 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 162 647 | 256 487 | 185 601 | 58 946 | 30 831 | 84 396 | 68 020 |
| Aruandeaasta kasum | 93 840 | 79 114 | 28 945 | 21 883 | 53 565 | −16 376 | −6716 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 259 299 | 338 413 | 217 358 | 83 641 | 87 208 | 70 832 | 64 116 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 209 148 | 191 426 | 155 370 | 109 667 | 161 371 | 105 945 | 29 403 |
| Ärikasum | 93 836 | 79 103 | 66 434 | 33 519 | 58 471 | −7277 | −7942 |
| EBITDA | 93 836 | 101 922 | 89 253 | 59 358 | 83 376 | 10 353 | 3491 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 93 840 | 79 114 | 66 445 | 33 523 | 59 263 | −3624 | −6716 |
| Aruande aasta kasum | 93 840 | 79 114 | 28 945 | 21 883 | 53 565 | −16 376 | −6716 |
| Tööjõukulud | 45 867 | 41 764 | 38 585 | 25 859 | 30 189 | 17 329 | 11 997 |
| Põhivara kulum | 0 | 22 819 | 22 819 | 25 839 | 24 905 | 17 630 | 11 433 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 150 000 | 155 600 | 49 998 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
7 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 8720 € väärtuses, 2 hankijalt (25.04.2025–23.12.2025). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Ida Ida-Harjumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 23.12.2025 |
| Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Lõuna Ida-Harjumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 439 452 € | 23.12.2025 |
| Freesimise ja hooldusniitmise teenus · Põhi | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 1 400 000 € | 13.08.2025 |
| RMK hallatavatelt maadelt jäätmete likvideerimine (5) · Harjumaa, Jõelähtme vald | Riigimetsa Majandamise Keskus | 3180 € | 04.07.2025 |
| RMK hallatavatelt maadelt jäätmete likvideerimine (5) · Harjumaa, Anija vald | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1450 € | 04.07.2025 |
| RMK hallatavatelt maadelt jäätmete likvideerimine (4) · Lääne-Virumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2240 € | 05.06.2025 |
| RMK hallatavatelt maadelt jäätmete likvideerimine (2) | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1850 € | 25.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Niatriso OÜ
Ülevaade
Niatriso OÜ (registrikood 11436692) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal ja on registris olnud 18 aastat. Registrijärgne asukoht: Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101256847).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 29 403 €, mis on 72,2% vähem kui aasta varem (105 945 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 27,9% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 6716 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 29 403 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 102 577 € ja omakapital 64 116 € (62,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 14 758 €, mis on 31,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1827 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 730 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.01.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.