Osaühing UTREK CONSULTRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 15 096 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 13 296 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 11 921 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 7122 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 7019 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 14 655 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 37 132 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 22 520 | 78 468 | 130 020 | 137 651 | 121 197 | 63 557 | 31 091 |
| Põhivara kokku | 227 | 34 | 2480 | 82 100 | 63 932 | 44 815 | 47 564 |
| Vara kokku | 22 747 | 78 502 | 132 500 | 219 751 | 185 129 | 108 372 | 78 655 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 5638 | 45 537 | 57 278 | 112 270 | 70 768 | 35 024 | 14 508 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 37 027 | 25 648 | 13 982 | 2023 |
| Kohustised kokku | 5638 | 45 537 | 57 278 | 149 297 | 96 416 | 49 006 | 16 531 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 11 749 | 14 161 | 30 017 | 72 273 | 67 506 | 85 765 | 56 419 |
| Aruandeaasta kasum | 2412 | 15 856 | 42 257 | −4767 | 18 259 | −29 347 | 2757 |
| Reservid ja muu omakapital | 392 | 392 | 392 | 392 | 392 | 392 | 392 |
| Omakapital kokku | 17 109 | 32 965 | 75 222 | 70 454 | 88 713 | 59 366 | 62 124 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 110 689 | 181 718 | 259 762 | 390 240 | 153 628 | 39 968 | 54 162 |
| Ärikasum | 1003 | 11 613 | 30 038 | 13 787 | 8215 | −22 740 | 332 |
| EBITDA | 1390 | 11 806 | 30 157 | 30 218 | 27 983 | −2483 | 24 549 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2412 | 15 856 | 42 257 | −4767 | 18 259 | −29 347 | 2757 |
| Aruande aasta kasum | 2412 | 15 856 | 42 257 | −4767 | 18 259 | −29 347 | 2757 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 387 | 193 | 119 | 16 431 | 19 768 | 20 257 | 24 217 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (20.11.2024–18.12.2025). Lisaks 4 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| SITREP arendus- ja hooldustööd · ühispakkumus | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus | kuni 1 500 000 € | 18.12.2025 |
| Rahvastikuregisti arendus- ja hooldustööd (raamhange) · Rahvastikuregister · ühispakkumus | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus | kuni 5 000 000 € | 26.11.2025 |
| Rahvastikuregisti arendus- ja hooldustööd (raamhange) · Testimine · ühispakkumus | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus | kuni 2 000 000 € | 26.11.2025 |
| Menetlusteenuste infosüsteemide analüüsi- ja arendustööde tellimine · ühispakkumus | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus | kuni 8 500 000 € | 20.11.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing UTREK CONSULT
Ülevaade
Osaühing UTREK CONSULT (registrikood 11468278) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal ja on registris olnud 18 aastat. Registrijärgne asukoht: Kelvingi küla, Viimsi vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101327051).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 54 162 €, mis on 35,5% rohkem kui aasta varem (39 968 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 11,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 2757 € (5,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 78 655 € ja omakapital 62 124 € (79,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 15 096 €, mis on 115% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (254900DOSN2TNREFIL85) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.