SeDx Valdus OsaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 6860 € | 2 | 9298 € |
| 2026 II kv | 54 512 € | 3 | 6587 € |
| 2026 I kv | 6670 € | 3 | 1297 € |
| 2025 IV kv | 1224 € | 1 | 2072 € |
| 2025 III kv | 2223 € | 1 | 812 € |
| 2025 II kv | 377 € | 1 | 1391 € |
| 2025 I kv | 15 244 € | — | 3355 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 1 094 247 | 1 039 405 | 4 039 276 | 3 202 003 | 130 670 | 368 642 | 363 908 |
| Põhivara kokku | 1 229 231 | 1 530 308 | 2 769 887 | 3 181 185 | 2 195 750 | 1 716 124 | 2 243 158 |
| Vara kokku | 2 323 478 | 2 569 713 | 6 809 163 | 6 383 188 | 2 326 420 | 2 084 766 | 2 607 066 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 936 038 | 660 605 | 1 591 340 | 1 578 985 | 294 491 | 301 788 | 29 918 |
| Pikaajalised kohustised | 332 500 | 523 420 | 332 500 | 0 | 361 667 | 381 667 | 68 856 |
| Kohustised kokku | 1 268 538 | 1 184 025 | 1 923 840 | 1 578 985 | 656 158 | 683 455 | 98 774 |
| Osakapital | 3125 | 3125 | 3125 | 3125 | 3125 | 3125 | 10 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 622 716 | 752 440 | 1 083 188 | 4 503 089 | 4 501 703 | 1 367 762 | 1 098 810 |
| Aruandeaasta kasum | 129 724 | 330 748 | 3 499 635 | −1386 | −3 133 941 | −268 951 | −361 096 |
| Reservid ja muu omakapital | 299 375 | 299 375 | 299 375 | 299 375 | 299 375 | 299 375 | 1 760 578 |
| Omakapital kokku | 1 054 940 | 1 385 688 | 4 885 323 | 4 804 203 | 1 670 262 | 1 401 311 | 2 508 292 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 1 365 142 | 1 710 902 | 8 584 199 | 1 694 613 | 237 932 | 25 165 | 5213 |
| Ärikasum | 167 635 | 359 532 | 3 567 337 | −19 195 | −3 099 246 | −340 057 | −40 940 |
| EBITDA | — | — | 3 568 339 | — | — | −330 550 | −40 940 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 129 724 | 330 748 | 3 499 635 | −1386 | −3 133 941 | −268 951 | −361 096 |
| Aruande aasta kasum | 129 724 | 330 748 | 3 499 635 | −1386 | −3 133 941 | −268 951 | −361 096 |
| Tööjõukulud | 182 860 | 26 810 | 68 292 | 168 967 | 56 597 | 28 699 | 11 751 |
| Põhivara kulum | — | — | 1002 | — | — | 9507 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 79 734 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 tähelepanekut4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 44 149 € väärtuses, 2 hankijalt (19.02.2024–04.04.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kiiruuringud ribatestidega | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 1695 € | 04.04.2024 |
| Söötmete, reaktiivide, diagnostikumide ja laboritarvikute hankimine Terviseameti rahvatervise laborile | Riigi Tugiteenuste Keskus | kuni 2 000 000 € | 14.03.2024 |
| Kiiruuringud ribatestidega | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 42 454 € | 19.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: SeDx Valdus Osaühing
Ülevaade
SeDx Valdus Osaühing (registrikood 11488192) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal ja on registris olnud 18 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 9699). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101300654).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 5213 €, mis on 79,3% vähem kui aasta varem (25 165 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 60,5% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 361 096 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 5213 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 2 607 066 € ja omakapital 2 508 292 € (96,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 6860 €, mis on 209% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 9298 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2850 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 5 omanikku. Suurim osalus (55%) kuulub ettevõttele Osaühing CAPITAL NET.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.