KOIV INVEST OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 223 678 € | 1 | 2871 € |
| 2026 II kv | 72 120 € | 1 | 2871 € |
| 2026 I kv | 103 032 € | 1 | 2970 € |
| 2025 IV kv | 77 106 € | 1 | 3169 € |
| 2025 III kv | 26 408 € | 1 | 3169 € |
| 2025 II kv | 46 902 € | 1 | 3066 € |
| 2025 I kv | 113 562 € | 1 | 3096 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 50 000 € (8% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 352 838 | 344 822 | 249 939 | 265 743 | 271 911 | 250 108 | 262 798 |
| Põhivara kokku | 134 338 | 142 855 | 340 195 | 342 052 | 392 469 | 382 507 | 387 324 |
| Vara kokku | 487 176 | 487 677 | 590 134 | 607 795 | 664 380 | 632 615 | 650 122 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 45 884 | 81 629 | 69 575 | 104 098 | 40 419 | 15 875 | 28 666 |
| Pikaajalised kohustised | 19 489 | 19 489 | 19 489 | 19 489 | 19 489 | 19 489 | 19 489 |
| Kohustised kokku | 65 373 | 101 118 | 89 064 | 123 587 | 59 908 | 35 364 | 48 155 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 333 869 | 328 991 | 323 747 | 398 258 | 481 396 | 559 960 | 544 439 |
| Aruandeaasta kasum | 85 122 | 54 756 | 174 511 | 83 138 | 120 264 | 34 479 | 54 716 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 421 803 | 386 559 | 501 070 | 484 208 | 604 472 | 597 251 | 601 967 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 500 929 | 376 236 | 381 135 | 307 381 | 398 558 | 233 741 | 277 822 |
| Ärikasum | 103 054 | 62 378 | 185 140 | 90 432 | 127 657 | 37 451 | 54 912 |
| EBITDA | 106 790 | 66 861 | 189 623 | 94 915 | 132 140 | 38 199 | 55 047 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 97 532 | 62 826 | 185 796 | 93 815 | 133 450 | 45 938 | 64 531 |
| Aruande aasta kasum | 85 122 | 54 756 | 174 511 | 83 138 | 120 264 | 34 479 | 54 716 |
| Tööjõukulud | 34 306 | 37 522 | 28 359 | 22 227 | 23 855 | 25 453 | 26 528 |
| Põhivara kulum | 3736 | 4483 | 4483 | 4483 | 4483 | 748 | 135 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 90 000 | 60 000 | 100 000 | 0 | 41 700 | 50 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 85 500 € väärtuses, 3 hankijalt (15.04.2025–02.10.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Eesti.ai koolitajate tellimine (Riigikantselei) · Suurürituste korraldamine ja läbiviimine | Riigi Tugiteenuste Keskus | kuni 5 000 000 € | 02.10.2026 |
| Eesti.ai koolitajate tellimine (Riigikantselei) · Koolitusteenused koos ruumirendiga | Riigi Tugiteenuste Keskus | kuni 5 000 000 € | 02.10.2026 |
| Tehisintellekti (AI) koolitus juhtidele | Haridus- ja Noorteamet | 68 000 € | 22.12.2025 |
| Veebiseminarid “Tehisaru kasutamine igapäevatöös“ | Eesti Töötukassa | 17 500 € | 15.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: KOIV INVEST OÜ
Ülevaade
KOIV INVEST OÜ (registrikood 11517964) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal ja on registris olnud 18 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101248651).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 277 822 €, mis on 18,9% rohkem kui aasta varem (233 741 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 9,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 54 716 € (19,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 138 911 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 650 122 € ja omakapital 601 967 € (92,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 223 678 €, mis on 747% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2871 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1840 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 23.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.