Osaühing Sillamäe GeodeetRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3900 € | — | 212 € |
| 2026 II kv | 2700 € | — | 212 € |
| 2026 I kv | 0 € | — | 212 € |
| 2025 IV kv | 18 540 € | — | 212 € |
| 2025 III kv | 350 € | — | 212 € |
| 2025 II kv | 200 € | — | 212 € |
| 2025 I kv | 2000 € | — | 207 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 18 253 | 27 921 | 30 564 | 22 899 | 47 849 | 37 194 | 35 910 |
| Põhivara kokku | 216 | 121 | 0 | 4650 | 2530 | 410 | 0 |
| Vara kokku | 18 469 | 28 042 | 30 564 | 27 549 | 50 379 | 37 604 | 35 910 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 582 | 131 | 761 | 779 | 813 | 2238 | 819 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 582 | 131 | 761 | 779 | 813 | 2238 | 819 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2414 | 16 183 | 25 355 | 27 247 | 24 214 | 37 009 | 32 810 |
| Aruandeaasta kasum | 12 917 | 10 024 | 1892 | −3033 | 22 796 | −4199 | −275 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −852 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 17 887 | 27 911 | 29 803 | 26 770 | 49 566 | 35 366 | 35 091 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 17 420 | 16 183 | 13 100 | 15 495 | 38 510 | 9554 | 19 093 |
| Ärikasum | 12 917 | 10 024 | 1889 | −3036 | 22 793 | −4199 | −275 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 917 | 10 024 | 1892 | −3033 | 22 796 | −4199 | −275 |
| Aruande aasta kasum | 12 917 | 10 024 | 1892 | −3033 | 22 796 | −4199 | −275 |
| Tööjõukulud | 638 | 904 | 1157 | 2414 | 1995 | 1999 | 2046 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 001 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 35 690 € väärtuses, 1 hankijalt (27.06.2025–05.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Balti, Eesti ja Auvere elektrijaamade vajumismärkide kontrollimine | Enefit Power OÜ | 19 090 € | 05.05.2026 |
| Balti, Eesti ja Auvere elektrijaama vajumismärkide kontrollimine | Enefit Power OÜ | 16 600 € | 27.06.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Sillamäe Geodeet
Ülevaade
Osaühing Sillamäe Geodeet (registrikood 11521417) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal ja on registris olnud 18 aastat. Registrijärgne asukoht: Sillamäe linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd (EMTAK 71122). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101245586).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 19 093 €, mis on 99,8% rohkem kui aasta varem (9554 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,5% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 275 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 35 910 € ja omakapital 35 091 € (97,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3900 €, mis on 1014% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 212 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 22.01.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.