Caotica OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 19 044 € | 1 | 1198 € |
| 2026 II kv | 10 400 € | 1 | 1053 € |
| 2026 I kv | 16 119 € | 1 | 1175 € |
| 2025 IV kv | 7159 € | 1 | 1084 € |
| 2025 III kv | 16 869 € | 1 | 993 € |
| 2025 II kv | 17 189 € | 1 | 1403 € |
| 2025 I kv | 18 354 € | 1 | 468 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 312 | 312 | 3872 | 117 | 117 | 1000 | 148 703 |
| Põhivara kokku | 3200 | 3200 | 3200 | 3200 | 3200 | 1556 | 1556 |
| Vara kokku | 3512 | 3512 | 7072 | 3317 | 3317 | 2556 | 150 259 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 514 | — | 0 | — | — | — | 58 960 |
| Aruandeaasta kasum | 4233 | 6361 | 1701 | 42 179 | 22 179 | 58 940 | 88 743 |
| Reservid ja muu omakapital | −13 791 | — | 2815 | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 3512 | 3512 | 7072 | 3317 | 3317 | 2556 | 150 259 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 7989 | 12 005 | 3209 | 68 314 | 48 314 | 95 090 | 129 434 |
| Ärikasum | 4233 | 6361 | 1701 | 42 179 | 22 179 | 58 940 | 88 743 |
| EBITDA | 5112 | 7682 | 2054 | 42 179 | 22 179 | 58 940 | 88 743 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4233 | 6361 | 1701 | 42 179 | 22 179 | 58 940 | 88 743 |
| Aruande aasta kasum | 4233 | 6361 | 1701 | 42 179 | 22 179 | 58 940 | 88 743 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 040 |
| Põhivara kulum | 879 | 1321 | 353 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 34 350 € väärtuses, 4 hankijalt (18.04.2024–17.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rakvere linna noorteinfo veebileht | Rakvere Raamatukogu | 9450 € | 17.08.2026 |
| Viljandi noorteinfo veebileht 2026 | Sakala Keskus | 7900 € | 20.05.2026 |
| Intellektuaalomandi strateegilise kasutamise teemalise, interneti vahendusel piiramatule arvule osavõtjatele kättesaadav e-kursus · ühispakkumus | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus | 59 000 € | 21.04.2025 |
| Omastehoolduse veebilahenduse loomine | Eesti Puuetega Inimeste Koda | 17 000 € | 18.04.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Caotica OÜ
Ülevaade
Caotica OÜ (registrikood 11573928) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 6220). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101280172).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 129 434 €, mis on 36,1% rohkem kui aasta varem (95 090 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 59,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 88 743 € (68,6% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 129 434 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 150 259 € ja omakapital 150 259 € (100% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 19 044 €, mis on 12,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1198 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.