Spica OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | 1 | — |
| 2026 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 0 € | — | — |
| 2025 IV kv | 0 € | — | 18 € |
| 2025 III kv | 617 € | 1 | 27 € |
| 2025 II kv | 3896 € | 1 | 27 € |
| 2025 I kv | 0 € | 1 | 27 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 5537 | 6006 | 7274 | 7503 | 9717 | 5255 | 6666 |
| Põhivara kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 996 | 996 | 1054 |
| Vara kokku | 5537 | 6006 | 7274 | 7503 | 10 713 | 6251 | 7720 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1022 | 1571 | 2333 | 2123 | 0 | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 |
| Kohustised kokku | 1022 | 1571 | 2333 | 2123 | 0 | 9 | 0 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3160 | 42 | −38 | −38 | 3032 | 6284 | 1559 |
| Aruandeaasta kasum | −1437 | −80 | 296 | 2773 | 3236 | −4725 | 1478 |
| Reservid ja muu omakapital | 236 | 1917 | 2127 | 89 | 1889 | 2127 | 2127 |
| Omakapital kokku | 4515 | 4435 | 4941 | 5380 | 10 713 | 6242 | 7720 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 20 325 | 7284 | 9969 | 10 147 | 6669 | 0 | 4512 |
| Ärikasum | −1437 | −80 | 296 | 2773 | 3236 | −4725 | 1478 |
| EBITDA | −1437 | −80 | 296 | 2773 | 3236 | −4725 | 1478 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1437 | −80 | 296 | 2773 | 3236 | −4725 | 1478 |
| Aruande aasta kasum | −1437 | −80 | 296 | 2773 | 3236 | −4725 | 1478 |
| Tööjõukulud | 3762 | 3762 | 3009 | 0 | 0 | 2288 | 368 |
| Põhivara kulum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (11.03.2025–11.03.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Kagu piirkonnas · Ida - Jõgevamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 15 750 € | 11.03.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Spica OÜ
Ülevaade
Spica OÜ (registrikood 11603115) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Võduvere küla, Jõgeva vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101291611).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 4512 €. Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 22,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1478 € (32,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 4512 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 7720 € ja omakapital 7720 € (100% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.