PRENAR TRADING OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 46 179 € | 1 | 2529 € |
| 2026 II kv | 83 712 € | 1 | 2573 € |
| 2026 I kv | 67 193 € | 1 | 3443 € |
| 2025 IV kv | 97 914 € | 1 | 3867 € |
| 2025 III kv | 122 448 € | 1 | 3515 € |
| 2025 II kv | 85 573 € | 1 | 3324 € |
| 2025 I kv | 99 803 € | 1 | 3387 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 60 000 € (16% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 219 233 | 284 637 | 321 816 | 307 993 | 321 256 | 240 151 | 97 615 |
| Põhivara kokku | 337 243 | 268 124 | 255 784 | 243 443 | 231 102 | 178 928 | 188 416 |
| Vara kokku | 556 476 | 552 761 | 577 600 | 551 436 | 552 358 | 419 079 | 286 031 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 28 379 | 21 857 | 39 391 | 25 307 | 19 929 | 34 447 | 22 296 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 28 379 | 21 857 | 39 391 | 25 307 | 19 929 | 34 447 | 22 296 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 499 025 | 525 540 | 528 348 | 535 653 | 523 573 | 429 873 | 322 076 |
| Aruandeaasta kasum | 26 516 | 2808 | 7305 | −12 080 | 6300 | −47 797 | −60 897 |
| Omakapital kokku | 528 097 | 530 904 | 538 209 | 526 129 | 532 429 | 384 632 | 263 735 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 282 204 | 204 295 | 282 059 | 206 120 | 225 492 | 276 341 | 224 417 |
| Ärikasum | 26 161 | 1993 | 6629 | −12 756 | 3736 | −26 792 | −44 330 |
| EBITDA | 37 922 | 14 210 | 18 969 | −416 | 16 076 | −13 366 | −32 119 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 766 | 2808 | 7305 | −12 080 | 6300 | −22 797 | −43 974 |
| Aruande aasta kasum | 26 516 | 2808 | 7305 | −12 080 | 6300 | −47 797 | −60 897 |
| Tööjõukulud | 39 796 | 42 640 | 47 438 | 47 721 | 38 603 | 37 354 | 36 163 |
| Põhivara kulum | 11 761 | 12 217 | 12 340 | 12 340 | 12 340 | 13 426 | 12 211 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 | 60 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 33 100 € väärtuses, 1 hankijalt (23.05.2025–23.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Otsmõõtude pikkuskomparaator | Aktsiaselts Metrosert | 33 100 € | 23.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: PRENAR TRADING OÜ
Ülevaade
PRENAR TRADING OÜ (registrikood 11624790) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude masinate ja seadmete hulgimüük (EMTAK 46649). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101297149).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 224 417 €, mis on 18,8% vähem kui aasta varem (276 341 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 3,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 60 897 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 112 209 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 286 031 € ja omakapital 263 735 € (92,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 46 179 €, mis on 62,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2529 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1650 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.