OÜ Reiu AgroRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 12 499 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 110 024 € | — | 1758 € |
| 2026 I kv | 28 424 € | 1 | 1450 € |
| 2025 IV kv | 80 517 € | 1 | 0 € |
| 2025 III kv | 82 688 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 79 914 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 28 632 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 51 197 | 51 790 | 66 896 | 163 540 | 126 530 | 106 890 | 40 957 |
| Põhivara kokku | 71 217 | 89 198 | 119 268 | 198 026 | 262 373 | 386 507 | 549 804 |
| Vara kokku | 122 414 | 140 988 | 186 164 | 361 566 | 388 903 | 493 397 | 590 761 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 19 766 | 13 317 | 21 209 | 62 659 | 34 332 | 35 129 | 36 643 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 17 884 | 33 285 | 140 325 | 117 496 | 97 141 | 108 246 |
| Kohustised kokku | 19 766 | 31 201 | 54 494 | 202 984 | 151 828 | 132 270 | 144 889 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 40 000 | 40 000 | 40 000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 95 071 | 99 836 | 106 975 | 133 166 | 140 119 | 226 819 | 325 610 |
| Aruandeaasta kasum | 4765 | 7139 | 21 883 | 22 604 | 56 700 | 94 052 | 80 006 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 102 648 | 109 787 | 131 670 | 158 582 | 237 075 | 361 127 | 445 872 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 70 030 | 49 531 | 190 876 | 185 187 | 155 424 | 88 425 | 184 648 |
| Ärikasum | 6530 | 8502 | 23 333 | 24 891 | 56 219 | 101 278 | 83 897 |
| EBITDA | 19 353 | 25 421 | 45 186 | 48 316 | 90 541 | 154 898 | 168 238 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4765 | 7139 | 21 883 | 22 604 | 56 700 | 94 052 | 80 006 |
| Aruande aasta kasum | 4765 | 7139 | 21 883 | 22 604 | 56 700 | 94 052 | 80 006 |
| Tööjõukulud | 18 005 | 2810 | 0 | 10 911 | 801 | 0 | 2007 |
| Põhivara kulum | 12 823 | 16 919 | 21 853 | 23 425 | 34 322 | 53 620 | 84 341 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (01.12.2023–01.12.2023). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tori valla teede ja tänavate talvine hooldus 2023 -2026 a Tori valla 2.,4.,5.,7. ja 8. piirkonnas | Tori Vallavalitsus | kuni 160 € | 01.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Reiu Agro
Ülevaade
OÜ Reiu Agro (registrikood 11637427) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Paikuse alev, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101698081).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 184 648 €, mis on 109% rohkem kui aasta varem (88 425 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 17,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 80 006 € (43,3% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 590 761 € ja omakapital 445 872 € (75,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 12 499 €, mis on 84,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 15.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.