E&A Ehitus ja Kaubandus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 55 423 € | 2 | 1191 € |
| 2026 II kv | 57 512 € | 2 | 1887 € |
| 2026 I kv | 59 624 € | 2 | 1434 € |
| 2025 IV kv | 72 025 € | 2 | 1551 € |
| 2025 III kv | 46 397 € | 2 | 1673 € |
| 2025 II kv | 54 571 € | 2 | 1549 € |
| 2025 I kv | 48 912 € | 2 | 1652 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 202 701 | 213 129 | 226 968 | 211 865 | 196 748 | 189 777 | 195 289 |
| Põhivara kokku | — | — | — | 6375 | 4875 | 3375 | 1875 |
| Vara kokku | 202 701 | 213 129 | 226 968 | 218 240 | 201 623 | 193 152 | 197 164 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 20 573 | 17 133 | 16 618 | 18 708 | 27 326 | 40 584 | 32 148 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 20 573 | 17 133 | 16 618 | 18 708 | 27 326 | 40 584 | 32 148 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 125 648 | 179 316 | 193 184 | 207 538 | 196 720 | 171 485 | 149 756 |
| Aruandeaasta kasum | 53 668 | 13 868 | 14 354 | −10 818 | −25 235 | −21 729 | 12 448 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 182 128 | 195 996 | 210 350 | 199 532 | 174 297 | 152 568 | 165 016 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 208 926 | 151 038 | 193 347 | 200 198 | 172 820 | 179 544 | 149 805 |
| Ärikasum | 53 667 | 13 866 | 14 350 | −10 820 | −25 238 | −21 730 | 12 448 |
| EBITDA | — | — | — | −9695 | −23 738 | −20 230 | 13 948 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 53 668 | 13 868 | 14 354 | −10 818 | −25 235 | −21 729 | 12 448 |
| Aruande aasta kasum | 53 668 | 13 868 | 14 354 | −10 818 | −25 235 | −21 729 | 12 448 |
| Tööjõukulud | 11 649 | 13 157 | 13 802 | 17 847 | 20 255 | 23 233 | 14 262 |
| Põhivara kulum | — | — | — | 1125 | 1500 | 1500 | 1500 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
8 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 28 159 € väärtuses, 2 hankijalt (11.10.2023–02.09.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: E&A Ehitus ja Kaubandus OÜ
Ülevaade
E&A Ehitus ja Kaubandus OÜ (registrikood 11652728) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101321400).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 149 805 €, mis on 16,6% vähem kui aasta varem (179 544 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 5,4% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 12 448 € (8,3% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 149 805 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 197 164 € ja omakapital 165 016 € (83,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 55 423 €, mis on 19,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1191 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 550 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 09.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.