Strongest OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 33 368 € | 1 | 1054 € |
| 2026 II kv | 34 642 € | 1 | 1054 € |
| 2026 I kv | 37 261 € | 1 | 1085 € |
| 2025 IV kv | 22 670 € | 1 | 2095 € |
| 2025 III kv | 24 403 € | 2 | 1758 € |
| 2025 II kv | 21 570 € | 2 | 1085 € |
| 2025 I kv | 24 241 € | 1 | 1009 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 20 705 | 22 999 | 13 576 | 15 108 | 11 770 | 17 969 | 20 315 |
| Põhivara kokku | 28 072 | 11 374 | 18 274 | 14 874 | 21 909 | 29 035 | 106 675 |
| Vara kokku | 48 777 | 34 373 | 31 850 | 29 982 | 33 679 | 47 004 | 126 990 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1969 | 5634 | 691 | 1622 | 3247 | 10 634 | 14 860 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 6193 | 85 501 |
| Kohustised kokku | 1969 | 5634 | 691 | 1622 | 3247 | 16 827 | 100 361 |
| Osakapital | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 41 403 | 44 124 | 26 055 | 28 475 | 18 677 | 27 748 | 27 493 |
| Aruandeaasta kasum | 2721 | −18 069 | 2420 | −2799 | 9071 | −255 | −3548 |
| Omakapital kokku | 46 808 | 28 739 | 31 159 | 28 360 | 30 432 | 30 177 | 26 629 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 72 906 | 58 832 | 98 479 | 109 044 | 111 430 | 112 854 | 93 979 |
| Ärikasum | 3201 | −17 951 | 2561 | −2799 | 11 396 | −122 | −11 377 |
| EBITDA | 5726 | −13 921 | 2561 | 2767 | 15 897 | 7958 | −2611 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2721 | −18 069 | 2420 | −2799 | 10 823 | 577 | −3530 |
| Aruande aasta kasum | 2721 | −18 069 | 2420 | −2799 | 9071 | −255 | −3548 |
| Tööjõukulud | 5780 | 14 061 | 9377 | 10 501 | 12 225 | 13 171 | 19 711 |
| Põhivara kulum | 2525 | 4030 | 0 | 5566 | 4501 | 8080 | 8766 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 6999 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: Strongest OÜ
Ülevaade
Strongest OÜ (registrikood 11728408) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Assaku alevik, Rae vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude seadmete remont ja hooldus (EMTAK 33191). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101335548).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 93 979 €, mis on 16,7% vähem kui aasta varem (112 854 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 4,3% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 3548 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 93 979 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 126 990 € ja omakapital 26 629 € (21,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 33 368 €, mis on 36,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1054 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 810 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 14.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (9845007D778C65F3CF16) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.