Design Cave OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3550 € | — | — |
| 2026 II kv | 12 070 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 4550 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 10 977 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 5606 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 10 791 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 5376 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 4793 | 1333 | 1140 | 420 | 4346 | 15 101 | 15 200 |
| Põhivara kokku | — | 600 | 3050 | 3050 | 0 | 22 751 | 20 457 |
| Vara kokku | 4793 | 1933 | 4190 | 3470 | 4346 | 37 852 | 35 657 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 535 | 1217 | 1003 | 279 | 451 | 5526 | 2364 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 12 531 | 10 334 |
| Kohustised kokku | 535 | 1217 | 1003 | 279 | 451 | 18 057 | 12 698 |
| Osakapital | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 | 2684 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 638 | 1574 | −1968 | 503 | 507 | 1211 | 17 111 |
| Aruandeaasta kasum | 936 | −3542 | 2471 | 4 | 704 | 15 900 | 3164 |
| Omakapital kokku | 4258 | 716 | 3187 | 3191 | 3895 | 19 795 | 22 959 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 6797 | 12 656 | 10 095 | 8604 | 17 912 | 68 226 | 32 749 |
| Ärikasum | 936 | −3542 | 2402 | 4 | 704 | 16 007 | 4026 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | 16 198 | 6320 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 936 | −3542 | 2471 | 4 | 704 | 15 900 | 3164 |
| Aruande aasta kasum | 936 | −3542 | 2471 | 4 | 704 | 15 900 | 3164 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | 191 | 2294 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (18.08.2026–18.08.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Riiklike messistendide arhitektuurne ja kujunduslik lahendus 2026-2028 | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus | kuni 400 000 € | 18.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Design Cave OÜ
Ülevaade
Design Cave OÜ (registrikood 11731965) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Saku alevik, Saku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101334866).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 32 749 €, mis on 52,0% vähem kui aasta varem (68 226 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 30,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3164 € (9,7% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 35 657 € ja omakapital 22 959 € (64,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3550 €, mis on 36,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.