OÜ LoovmaastikRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 55 011 € | 4 | 6802 € |
| 2026 II kv | 39 746 € | 4 | 6076 € |
| 2026 I kv | 38 098 € | 4 | 6743 € |
| 2025 IV kv | 49 153 € | 4 | 6009 € |
| 2025 III kv | 24 408 € | 4 | 7400 € |
| 2025 II kv | 63 463 € | 4 | 6946 € |
| 2025 I kv | 33 180 € | 4 | 7157 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 108 735 | 105 596 | 132 547 | 63 533 | 6883 | 26 644 | 26 888 |
| Põhivara kokku | 20 073 | 17 387 | 15 448 | 135 551 | 200 345 | 195 855 | 182 264 |
| Vara kokku | 128 808 | 122 983 | 147 995 | 199 084 | 207 228 | 222 499 | 209 152 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 43 706 | 57 572 | 53 317 | 98 675 | 95 107 | 104 817 | 66 673 |
| Pikaajalised kohustised | 8025 | 5661 | 3270 | 0 | — | — | — |
| Kohustised kokku | 51 731 | 63 233 | 56 587 | 98 675 | 95 107 | 104 817 | 66 673 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 32 097 | 74 428 | 57 102 | 88 760 | 97 762 | 109 438 | 115 034 |
| Aruandeaasta kasum | 42 332 | −17 326 | 31 658 | 9001 | 11 711 | 5596 | 24 797 |
| Reservid ja muu omakapital | 92 | 92 | 92 | 92 | 92 | 92 | 92 |
| Omakapital kokku | 77 077 | 59 750 | 91 408 | 100 409 | 112 121 | 117 682 | 142 479 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 141 880 | 76 858 | 168 858 | 159 668 | 118 480 | 135 748 | 166 351 |
| Ärikasum | 43 077 | −17 026 | 32 119 | 9217 | 13 081 | 7147 | 27 976 |
| EBITDA | 47 122 | −10 050 | 38 099 | 16 053 | 22 005 | 19 902 | 41 567 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 42 332 | −17 326 | 31 658 | 9001 | 11 711 | 5596 | 24 982 |
| Aruande aasta kasum | 42 332 | −17 326 | 31 658 | 9001 | 11 711 | 5596 | 24 797 |
| Tööjõukulud | 22 309 | 29 710 | 69 238 | 92 623 | 63 257 | 61 399 | 66 084 |
| Põhivara kulum | 4045 | 6976 | 5980 | 6836 | 8924 | 12 755 | 13 591 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 24 950 € väärtuses, 2 hankijalt (22.06.2026–22.06.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tammsaare tee 139a mänguväljaku projekteerimine | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet | 24 950 € | 22.06.2026 |
| Keila jõeäärse promenaadi ideevõistlus · ühispakkumus | Keila Linnavalitsus | ||
| Keila jõeäärse promenaadi ideevõistlus · ühispakkumus | Keila Linnavalitsus |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Loovmaastik
Ülevaade
OÜ Loovmaastik (registrikood 11892958) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101417822).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 166 351 €, mis on 22,5% rohkem kui aasta varem (135 748 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 24 797 € (14,9% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 41 588 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 209 152 € ja omakapital 142 479 € (68,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 55 011 €, mis on 125% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6802 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1180 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.