JBS Infra OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 254 098 € | 16 | 32 480 € |
| 2026 II kv | 620 649 € | 16 | 35 462 € |
| 2026 I kv | 689 911 € | 19 | 60 421 € |
| 2025 IV kv | 745 023 € | 19 | 14 025 € |
| 2025 III kv | 603 970 € | 17 | 46 818 € |
| 2025 II kv | 469 144 € | 18 | 43 872 € |
| 2025 I kv | 315 177 € | 18 | 24 745 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 270 064 | 337 973 | 1 266 779 | 754 445 | 551 498 | 396 140 |
| Põhivara kokku | 968 437 | 1 098 210 | 1 114 204 | 1 411 095 | 1 487 388 | 1 202 463 |
| Vara kokku | 1 238 501 | 1 436 183 | 2 380 983 | 2 165 540 | 2 038 886 | 1 598 603 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 437 130 | 613 888 | 1 332 649 | 881 145 | 799 913 | 705 626 |
| Pikaajalised kohustised | 291 547 | 253 118 | 333 095 | 444 785 | 364 883 | 227 864 |
| Kohustised kokku | 728 677 | 867 006 | 1 665 744 | 1 325 930 | 1 164 796 | 933 490 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 397 643 | 507 012 | 566 365 | 712 427 | 836 798 | 871 278 |
| Aruandeaasta kasum | 109 625 | 59 353 | 146 062 | 124 371 | 34 480 | −208 977 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 509 824 | 569 177 | 715 239 | 839 610 | 874 090 | 665 113 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 1 701 340 | 2 370 754 | 2 983 416 | 2 871 142 | 2 580 549 | 1 992 629 |
| Ärikasum | 121 559 | 71 373 | 159 544 | 141 302 | 66 621 | −177 154 |
| EBITDA | 234 275 | 211 752 | 317 401 | 312 675 | 258 611 | 18 988 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 109 625 | 59 353 | 146 062 | 124 371 | 34 480 | −208 977 |
| Aruande aasta kasum | 109 625 | 59 353 | 146 062 | 124 371 | 34 480 | −208 977 |
| Tööjõukulud | 172 050 | 228 430 | 294 074 | 324 979 | 340 175 | 375 702 |
| Põhivara kulum | 112 716 | 140 379 | 157 857 | 171 373 | 191 990 | 196 142 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 11 | 16 | 19 | 17 | 17 | 18 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
9 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 5 198 625 € väärtuses, 4 hankijalt (17.03.2024–28.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Riigitee nr 87 Põlva ringtee km 3,09-6,034 ja riigitee 90 Põlva-Karisilla km 0,15-0,4 Põlva linna ja Rosma küla vahelise lõigu jalgratta ja jalgtee ehitus | Transpordiamet | 1 576 000 € | 28.08.2026 |
| Kruusateede säilitusremont Jõgeva, Tartu, Põlva, Võru ja Valga maakonnas 2026 · Kruusateede säilitusremont Valga maakonnas | Transpordiamet | 502 800 € | 30.04.2026 |
| Põlva ja Tartu hooldepiirkonna kruusateede remont 2025 | Transpordiamet | 268 000 € | 27.09.2025 |
| Jõgeva ja Võru hooldepiirkonna kruusateede remont 2025 · Võru hooldepiirkonna kruusateede remont 2025 | Transpordiamet | 539 400 € | 10.02.2025 |
| Jõgeva ja Võru hooldepiirkonna kruusateede remont 2025 · Jõgeva hooldepiirkonna kruusateede remont 2025 | Transpordiamet | 199 400 € | 10.02.2025 |
| Kääpa-Võru kergliiklustee ehitamine | Võru Vallavalitsus | 704 000 € | 29.01.2025 |
| Kruusateede remonttööd 2 Põlva valla kohalikel teedel | Põlva Vallavalitsus | 157 200 € | 18.12.2024 |
| Elva valla teede hooldus 2024-2028 | Elva Vallavalitsus | 754 025 € | 02.04.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: JBS Infra OÜ
Ülevaade
JBS Infra OÜ (registrikood 12005907) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Elva linn, Elva vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101447041).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 1 992 629 €, mis on 22,8% vähem kui aasta varem (2 580 549 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 3,2% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 208 977 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 18 (aasta varem 17). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 110 702 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 1 598 603 € ja omakapital 665 113 € (41,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 254 098 €, mis on 57,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 16. Tööjõumakse tasuti kvartalis 32 480 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1360 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 15.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.