OÜ HeurantaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 350 € | — | — |
| 2026 II kv | 1481 € | — | 377 € |
| 2026 I kv | 1530 € | — | 989 € |
| 2025 IV kv | 2507 € | 1 | 972 € |
| 2025 III kv | 4410 € | 1 | 972 € |
| 2025 II kv | 4073 € | 1 | 972 € |
| 2025 I kv | 2308 € | 1 | 916 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 4742 | 30 208 | 14 219 | 4993 | 3679 | 3283 | 3352 |
| Põhivara kokku | 750 | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 5492 | 30 458 | 14 219 | 4993 | 3679 | 3283 | 3352 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 2970 | 2578 | 2519 | 2488 | 1166 | 765 | 806 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 2970 | 2578 | 2519 | 2488 | 1166 | 765 | 806 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4660 | 33 872 | 19 230 | 3051 | −6145 | −6137 | −6132 |
| Aruandeaasta kasum | −10 788 | −14 642 | −16 180 | −9196 | 8 | 5 | 28 |
| Reservid ja muu omakapital | 6150 | 6150 | 6150 | 6150 | 6150 | 6150 | 6150 |
| Omakapital kokku | 2522 | 27 880 | 11 700 | 2505 | 2513 | 2518 | 2546 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 32 714 | 22 445 | 17 740 | 19 949 | 17 817 | 17 225 | 18 218 |
| Ärikasum | −10 788 | −14 642 | −16 180 | −9196 | 8 | 5 | 28 |
| EBITDA | −10 288 | −14 142 | −15 930 | −9196 | 8 | 5 | 28 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 788 | −14 642 | −16 180 | −9196 | 8 | 5 | 28 |
| Aruande aasta kasum | −10 788 | −14 642 | −16 180 | −9196 | 8 | 5 | 28 |
| Tööjõukulud | 25 797 | 23 303 | 23 710 | 23 854 | 13 937 | 11 582 | 13 166 |
| Põhivara kulum | 500 | 500 | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (19.02.2024–19.02.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Kagu piirkonnas 2024 · Lõuna - Tartumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 10 395 € | 19.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Heuranta
Ülevaade
OÜ Heuranta (registrikood 12091976) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101442570).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 18 218 €, mis on 5,8% rohkem kui aasta varem (17 225 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 9,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 28 € (0,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 18 218 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 3352 € ja omakapital 2546 € (76,0% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 820 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 350 €, mis on 92,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.