Itea OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | — | — |
| 2026 II kv | 1235 € | — | — |
| 2026 I kv | 0 € | — | — |
| 2025 IV kv | 0 € | — | — |
| 2025 III kv | 0 € | — | — |
| 2025 II kv | 700 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 7840 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 11 387 | 5196 | 1134 | 7946 | 14 367 | 5619 | 2328 |
| Põhivara kokku | 35 477 | 45 313 | 54 542 | 49 749 | 24 955 | 26 002 | 28 286 |
| Vara kokku | 46 864 | 50 509 | 55 676 | 57 695 | 39 322 | 31 621 | 30 614 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 1516 | 467 | 0 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 1516 | 467 | 27 |
| Osakapital | 4500 | 4500 | 4500 | 4500 | 4500 | 4500 | 4500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 24 720 | 42 364 | 46 009 | 51 176 | 53 195 | 33 306 | 26 654 |
| Aruandeaasta kasum | 17 644 | 3645 | 5167 | 2019 | −19 889 | −6652 | −567 |
| Omakapital kokku | 46 864 | 50 509 | 55 676 | 57 695 | 37 806 | 31 154 | 30 587 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 80 765 | 43 495 | 36 330 | 14 575 | 20 727 | 185 935 | 6020 |
| Ärikasum | 17 644 | 3584 | 5058 | 2019 | −613 | −1811 | −3098 |
| EBITDA | 18 504 | 4444 | 5918 | 2266 | −366 | −1564 | −2851 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 644 | 3645 | 5167 | 2019 | −19 889 | −6652 | −567 |
| Aruande aasta kasum | 17 644 | 3645 | 5167 | 2019 | −19 889 | −6652 | −567 |
| Tööjõukulud | 10 129 | 4304 | 0 | 5944 | 1370 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 860 | 860 | 860 | 247 | 247 | 247 | 247 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 16 000 € väärtuses, 1 hankijalt (12.05.2026–12.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lasteabi.ee veebi kättesaadavuse laiendamine | Sotsiaalkindlustusamet | 16 000 € | 12.05.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Itea OÜ
Ülevaade
Itea OÜ (registrikood 12104118) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 6220). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101802615).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 6020 €, mis on 96,8% vähem kui aasta varem (185 935 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 35,1% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 567 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 30 614 € ja omakapital 30 587 € (99,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 13.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.