Plus Video OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3864 € | — | 721 € |
| 2026 II kv | 9096 € | — | 929 € |
| 2026 I kv | 7525 € | — | 939 € |
| 2025 IV kv | 6563 € | — | 960 € |
| 2025 III kv | 3461 € | — | 267 € |
| 2025 II kv | 7841 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 5751 € | — | 384 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 47 399 | 51 230 | 71 169 | 82 162 | 110 694 | 106 795 | 119 829 |
| Põhivara kokku | 31 389 | 21 758 | 15 995 | 6827 | 0 | 0 | 7083 |
| Vara kokku | 78 788 | 72 988 | 87 164 | 88 989 | 110 694 | 106 795 | 126 912 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 3271 | 2341 | 2561 | 5703 | 2593 | 2531 | 2977 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 3271 | 2341 | 2561 | 5703 | 2593 | 2531 | 2977 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 74 558 | 73 017 | 68 147 | 82 103 | 80 786 | 101 606 | 101 763 |
| Aruandeaasta kasum | −1541 | −4870 | 13 956 | −1317 | 24 815 | 158 | 19 672 |
| Omakapital kokku | 75 517 | 70 647 | 84 603 | 83 286 | 108 101 | 104 264 | 123 935 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 32 549 | 23 290 | 39 757 | 62 357 | 74 541 | 44 408 | 25 232 |
| Ärikasum | 55 | −4874 | 11 645 | 4905 | 23 326 | −2639 | 4257 |
| EBITDA | 8811 | 4758 | 21 243 | 14 073 | 30 153 | −2639 | 5044 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 59 | −4870 | 13 956 | −1317 | 24 815 | 1158 | 19 672 |
| Aruande aasta kasum | −1541 | −4870 | 13 956 | −1317 | 24 815 | 158 | 19 672 |
| Tööjõukulud | 8033 | 8677 | 8735 | 9360 | 10 438 | 11 060 | 6419 |
| Põhivara kulum | 8756 | 9632 | 9598 | 9168 | 6827 | 0 | 787 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3995 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (20.02.2024–20.02.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Televisioonisaadete tootmise tehniliste teenuste tellimine · Teleoperaatori teenus | Tallinna Strateegiakeskus | kuni 170 000 € | 20.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Plus Video OÜ
Ülevaade
Plus Video OÜ (registrikood 12143213) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Viimsi alevik, Viimsi vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala telesaadete tootmine (EMTAK 59112). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101546243).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 25 232 €, mis on 43,2% vähem kui aasta varem (44 408 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 4,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 19 672 € (78,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 25 232 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 126 912 € ja omakapital 123 935 € (97,7% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 400 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3864 €, mis on 11,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 721 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (894500HLL5PG40UBG349) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.