Estermanni Talu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 610 € | 1 | 0 € |
| 2026 II kv | 15 295 € | 1 | 497 € |
| 2026 I kv | 45 541 € | 1 | 0 € |
| 2025 IV kv | 7898 € | 1 | 0 € |
| 2025 III kv | 0 € | 1 | 0 € |
| 2025 II kv | 3084 € | 1 | 0 € |
| 2025 I kv | 0 € | 1 | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 17 630 | 20 875 | 32 841 | 87 281 | 142 346 | 142 404 | 152 192 |
| Põhivara kokku | 69 063 | 62 523 | 54 783 | 154 153 | 160 060 | 223 460 | 597 955 |
| Vara kokku | 86 693 | 83 398 | 87 624 | 241 434 | 302 406 | 365 864 | 750 147 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 4857 | 10 134 | 6042 | 50 713 | 27 000 | 1650 | 16 829 |
| Pikaajalised kohustised | 25 300 | 15 863 | 22 577 | 75 831 | 59 577 | 60 082 | 250 819 |
| Kohustised kokku | 30 157 | 25 997 | 28 619 | 126 544 | 86 577 | 61 732 | 267 648 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 53 794 | 54 036 | 54 901 | 56 505 | 112 390 | 213 329 | 301 632 |
| Aruandeaasta kasum | 242 | 865 | 1604 | 55 884 | 100 939 | 88 303 | 178 367 |
| Omakapital kokku | 56 536 | 57 401 | 59 005 | 114 890 | 215 829 | 304 132 | 482 499 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 14 180 | 26 728 | 20 682 | 48 259 | 81 535 | 59 661 | 50 883 |
| Ärikasum | 551 | 1609 | 2201 | 57 272 | 110 693 | 90 510 | 180 175 |
| EBITDA | 7299 | 11 149 | 11 741 | 74 058 | 125 886 | 90 510 | 249 265 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 242 | 865 | 1604 | 55 884 | 100 939 | 88 303 | 178 367 |
| Aruande aasta kasum | 242 | 865 | 1604 | 55 884 | 100 939 | 88 303 | 178 367 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 6748 | 9540 | 9540 | 16 786 | 15 193 | 0 | 69 090 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 70 000 € väärtuses, 1 hankijalt (03.10.2025–03.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Märjamaa valla avalikult kasutatavate teede ning tänavate talihooldus 2025 - 2028 · Vana-Vigala piirkond | Märjamaa Vallavalitsus | 70 000 € | 03.10.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Estermanni Talu OÜ
Ülevaade
Estermanni Talu OÜ (registrikood 12149055) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Tiduvere küla, Märjamaa vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101473785).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 50 883 €, mis on 14,7% vähem kui aasta varem (59 661 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 23,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 178 367 € (351% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 750 147 € ja omakapital 482 499 € (64,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 610 €. Töötajaid oli samas kvartalis 1.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.