Marga MTJ OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 9234 € | 1 | 1201 € |
| 2026 II kv | 6762 € | 1 | 1131 € |
| 2026 I kv | 3037 € | 1 | 1106 € |
| 2025 IV kv | 5922 € | 1 | 1126 € |
| 2025 III kv | 7818 € | 1 | 1126 € |
| 2025 II kv | 5289 € | 1 | 1126 € |
| 2025 I kv | 4137 € | 1 | 1085 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 2002 | 2287 | 3063 | 5333 | 5383 | 3699 | 2708 |
| Põhivara kokku | 2439 | 2200 | 1973 | 1973 | 1892 | 1703 | 1593 |
| Vara kokku | 4441 | 4487 | 5036 | 7306 | 7275 | 5402 | 4301 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1655 | 1661 | 2200 | 4791 | 4756 | 2570 | 1488 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 1655 | 1661 | 2200 | 4791 | 4756 | 2570 | 1488 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2702 | 2783 | 2826 | 2837 | 2515 | 2519 | 2832 |
| Aruandeaasta kasum | 84 | 43 | 10 | −322 | 4 | 313 | −19 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 2786 | 2826 | 2836 | 2515 | 2519 | 2832 | 2813 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 25 991 | 20 226 | 21 621 | 22 886 | 23 041 | 22 149 | 23 303 |
| Ärikasum | 84 | 43 | 10 | −322 | 4 | 313 | −19 |
| EBITDA | 745 | 282 | 237 | −322 | 85 | 502 | 90 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 84 | 43 | 10 | −322 | 4 | 313 | −19 |
| Aruande aasta kasum | 84 | 43 | 10 | −322 | 4 | 313 | −19 |
| Tööjõukulud | 8670 | 9377 | 9079 | 10 501 | 11 640 | 13 166 | 14 226 |
| Põhivara kulum | 661 | 239 | 227 | 0 | 81 | 189 | 109 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 160 000 € väärtuses, 1 hankijalt (26.04.2026–26.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Sõiduautode hooldus- ja remonditeenus ning varuosade ost Lääne- Virumaal | Riigimetsa Majandamise Keskus | 160 000 € | 26.04.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Marga MTJ OÜ
Ülevaade
Marga MTJ OÜ (registrikood 12161010) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Kadrina alevik, Kadrina vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101487687).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 23 303 €, mis on 5,2% rohkem kui aasta varem (22 149 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 1,8% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 19 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 23 303 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 4301 € ja omakapital 2813 € (65,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 9234 €, mis on 18,1% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1201 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.