SAVA EHITUS OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 67 804 € | 2 | 761 € |
| 2026 II kv | 4030 € | 1 | 0 € |
| 2026 I kv | 12 333 € | 1 | 335 € |
| 2025 IV kv | 25 726 € | 1 | 596 € |
| 2025 III kv | 24 301 € | 1 | 566 € |
| 2025 II kv | 7987 € | 1 | 596 € |
| 2025 I kv | 47 717 € | 1 | 1696 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 178 218 | 112 872 | 153 223 | 172 527 | 210 353 | 58 895 | 64 953 |
| Põhivara kokku | 10 298 | 8895 | 14 030 | 122 836 | 107 642 | 257 461 | 243 183 |
| Vara kokku | 188 516 | 121 767 | 167 253 | 295 363 | 317 995 | 316 356 | 308 136 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 383 | 2953 | 2685 | 95 883 | 129 820 | 128 855 | 105 025 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 383 | 2953 | 2685 | 95 883 | 129 820 | 128 855 | 105 025 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 129 715 | 185 629 | 116 314 | 160 454 | 196 980 | 185 675 | 185 001 |
| Aruandeaasta kasum | 55 918 | −69 319 | 45 754 | 36 526 | −11 305 | −674 | 15 610 |
| Reservid ja muu omakapital | — | 4 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 188 133 | 118 814 | 164 568 | 199 480 | 188 175 | 187 501 | 203 111 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 109 349 | 40 851 | 78 814 | 87 072 | 55 816 | 100 584 | 71 584 |
| Ärikasum | 55 918 | −69 319 | 45 754 | 36 967 | −9192 | 1169 | 16 416 |
| EBITDA | 63 571 | −61 666 | 48 285 | 39 910 | 6002 | 24 087 | 30 694 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 55 918 | −69 319 | 45 754 | 36 526 | −11 305 | −674 | 15 610 |
| Aruande aasta kasum | 55 918 | −69 319 | 45 754 | 36 526 | −11 305 | −674 | 15 610 |
| Tööjõukulud | 15 612 | 8452 | 11 585 | 20 141 | 20 991 | 23 532 | 12 650 |
| Põhivara kulum | 7653 | 7653 | 2531 | 2943 | 15 194 | 22 918 | 14 278 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 1614 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 89 900 € väärtuses, 2 hankijalt (10.10.2023–05.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kuivenduskraavide korrashoiutööd 2026 | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 44 000 € | 05.05.2026 |
| Äkkeküla ehitustööd | Sihtasutus Narva Linna Arendus | 45 900 € | 10.10.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: SAVA EHITUS OÜ
Ülevaade
SAVA EHITUS OÜ (registrikood 12169715) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101487098).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 71 584 €, mis on 28,8% vähem kui aasta varem (100 584 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 6,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 15 610 € (21,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 71 584 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 308 136 € ja omakapital 203 111 € (65,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 67 804 €, mis on 179% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 761 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 430 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.