RIMEXON OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 10 014 € | 1 | 1647 € |
| 2026 II kv | 11 362 € | 1 | 1647 € |
| 2026 I kv | 9665 € | 1 | 1534 € |
| 2025 IV kv | 16 264 € | 1 | 1308 € |
| 2025 III kv | 11 897 € | 1 | 1308 € |
| 2025 II kv | 6184 € | 1 | 1308 € |
| 2025 I kv | 4052 € | 1 | 1301 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 17 752 | 22 964 | 6785 | 13 728 | 7794 | 6442 | 15 500 |
| Põhivara kokku | 31 113 | 30 382 | 64 091 | 64 821 | 74 952 | 71 237 | 63 242 |
| Vara kokku | 48 865 | 53 346 | 70 876 | 78 549 | 82 746 | 77 679 | 78 742 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 12 079 | 12 798 | 21 472 | 29 366 | 35 008 | 34 525 | 34 529 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 12 079 | 12 798 | 21 472 | 29 366 | 35 008 | 34 525 | 34 529 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 32 279 | 34 286 | 38 048 | 46 904 | 46 684 | 45 238 | 40 654 |
| Aruandeaasta kasum | 2007 | 3762 | 8856 | −221 | −1446 | −4584 | 1059 |
| Omakapital kokku | 36 786 | 40 548 | 49 404 | 49 183 | 47 738 | 43 154 | 44 213 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 36 636 | 26 876 | 50 082 | 34 106 | 30 669 | 27 536 | 41 734 |
| Ärikasum | −818 | −6242 | 12 058 | −221 | −1446 | −4584 | 1059 |
| EBITDA | 2437 | −2746 | 15 985 | 6953 | 5502 | 3647 | 9955 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2007 | 3762 | 8856 | −221 | −1446 | −4584 | 1059 |
| Aruande aasta kasum | 2007 | 3762 | 8856 | −221 | −1446 | −4584 | 1059 |
| Tööjõukulud | 8696 | 9377 | 9155 | 13 543 | 16 317 | 16 317 | 16 606 |
| Põhivara kulum | 3255 | 3496 | 3927 | 7174 | 6948 | 8231 | 8896 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (22.12.2025–22.12.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Kagu-Pärnumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 22.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: RIMEXON OÜ
Ülevaade
RIMEXON OÜ (registrikood 12183945) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Laiksaare küla, Saarde vald, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101492782).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 41 734 €, mis on 51,6% rohkem kui aasta varem (27 536 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1059 € (2,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 41 734 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 78 742 € ja omakapital 44 213 € (56,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 10 014 €, mis on 15,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1647 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1150 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.