OÜ ReforestRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 31 272 € | 3 | 1499 € |
| 2026 II kv | 34 410 € | 4 | 2303 € |
| 2026 I kv | 72 515 € | 4 | 2374 € |
| 2025 IV kv | 37 168 € | 4 | 3247 € |
| 2025 III kv | 32 056 € | 3 | 2473 € |
| 2025 II kv | 30 564 € | 3 | 2389 € |
| 2025 I kv | 16 995 € | 3 | 2225 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 332 078 | 447 258 | 125 610 | 81 086 | 102 066 | 114 854 |
| Põhivara kokku | 118 884 | 62 790 | 52 386 | 43 078 | 45 748 | 34 327 |
| Vara kokku | 450 962 | 510 048 | 177 996 | 124 164 | 147 814 | 149 181 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 235 003 | 334 936 | 5653 | 34 344 | 72 183 | 81 227 |
| Pikaajalised kohustised | 12 583 | 8903 | 8903 | 18 396 | 18 395 | 18 395 |
| Kohustised kokku | 247 586 | 343 839 | 14 556 | 52 740 | 90 578 | 99 622 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 167 933 | 162 506 | 163 709 | 160 940 | 68 976 | 54 735 |
| Aruandeaasta kasum | 32 943 | 1203 | −2769 | −92 016 | −14 240 | −7676 |
| Omakapital kokku | 203 376 | 166 209 | 163 440 | 71 424 | 57 236 | 49 559 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 94 831 | 89 877 | 104 213 | 101 786 | 180 310 | 180 542 |
| Ärikasum | 32 943 | 1203 | −2769 | −92 016 | −14 240 | −7676 |
| EBITDA | — | 18 927 | 12 596 | −80 819 | −2570 | 4412 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 32 943 | 1203 | −2769 | −92 016 | −14 240 | −7676 |
| Aruande aasta kasum | 32 943 | 1203 | −2769 | −92 016 | −14 240 | −7676 |
| Tööjõukulud | 9320 | 8536 | 10 992 | 17 430 | 28 705 | 38 879 |
| Põhivara kulum | — | 17 724 | 15 365 | 11 197 | 11 670 | 12 088 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 38 370 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
15 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 22 972 € väärtuses, 2 hankijalt (06.06.2025–31.08.2026).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Reforest
Ülevaade
OÜ Reforest (registrikood 12201596) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Kiikla küla, Alutaguse vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101511061).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 180 542 €, eelmise aastaga samal tasemel. Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,7% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 7676 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 60 181 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 149 181 € ja omakapital 49 559 € (33,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 31 272 €, mis on 2,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1499 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 490 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 28.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.