Propert OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 73 618 € | 3 | 4441 € |
| 2026 II kv | 43 520 € | 3 | 4441 € |
| 2026 I kv | 32 448 € | 3 | 4997 € |
| 2025 IV kv | 61 328 € | 4 | 6140 € |
| 2025 III kv | 83 269 € | 4 | 6353 € |
| 2025 II kv | 84 371 € | 4 | 6360 € |
| 2025 I kv | 21 876 € | 4 | 5072 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 143 180 | 174 766 | 140 401 | 145 022 | 156 467 | 36 239 | 38 102 |
| Põhivara kokku | 27 654 | 24 851 | 27 208 | 22 678 | 12 717 | 3895 | 10 556 |
| Vara kokku | 170 834 | 199 617 | 167 609 | 167 700 | 169 184 | 40 134 | 48 658 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 19 566 | 20 624 | 9486 | 10 827 | 10 144 | 11 504 | 14 393 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 6402 | 2229 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 19 566 | 20 624 | 15 888 | 13 056 | 10 144 | 11 504 | 14 393 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 143 445 | 147 653 | 175 378 | 148 106 | 151 029 | 155 425 | 25 015 |
| Aruandeaasta kasum | 4208 | 27 725 | −27 272 | 2923 | 4396 | −130 410 | 5635 |
| Reservid ja muu omakapital | 1115 | 1115 | 1115 | 1115 | 1115 | 1115 | 1115 |
| Omakapital kokku | 151 268 | 178 993 | 151 721 | 154 644 | 159 040 | 28 630 | 34 265 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 204 689 | 198 285 | 139 530 | 174 395 | 144 157 | 133 228 | 246 189 |
| Ärikasum | 4493 | 28 005 | −27 096 | 3185 | 4614 | −129 876 | 5418 |
| EBITDA | 9496 | 33 640 | −22 057 | 8629 | 18 741 | −120 181 | 7625 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4208 | 27 725 | −27 272 | 2923 | 4396 | −130 410 | 5635 |
| Aruande aasta kasum | 4208 | 27 725 | −27 272 | 2923 | 4396 | −130 410 | 5635 |
| Tööjõukulud | 49 155 | 44 000 | 38 360 | 41 795 | 47 047 | 48 108 | 72 038 |
| Põhivara kulum | 5003 | 5635 | 5039 | 5444 | 14 127 | 9695 | 2207 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: Propert OÜ
Ülevaade
Propert OÜ (registrikood 12205026) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala hoonehalduse kombineeritud teenus (EMTAK 81101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101517599).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 246 189 €, mis on 84,8% rohkem kui aasta varem (133 228 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 3,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 5635 € (2,3% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 61 547 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 48 658 € ja omakapital 34 265 € (70,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 73 618 €, mis on 11,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4441 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1050 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.