OÜ KINTEKSRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 15 226 € | — | 1143 € |
| 2026 II kv | 20 014 € | — | 1109 € |
| 2026 I kv | 9049 € | — | 1051 € |
| 2025 IV kv | 13 081 € | — | 1072 € |
| 2025 III kv | 15 953 € | — | 654 € |
| 2025 II kv | 18 384 € | 1 | 358 € |
| 2025 I kv | 1100 € | — | 81 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 31 612 | 47 143 | 59 622 | 79 921 | 32 736 | 10 059 | 20 958 |
| Põhivara kokku | 49 030 | 36 712 | 54 263 | 46 344 | 90 238 | 72 719 | 48 956 |
| Vara kokku | 80 642 | 83 855 | 113 885 | 126 265 | 122 974 | 82 778 | 69 914 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 6198 | 11 219 | 7728 | 18 721 | 12 451 | 7395 | 17 325 |
| Pikaajalised kohustised | 25 347 | 15 787 | 29 817 | 14 040 | 28 857 | 22 335 | 10 451 |
| Kohustised kokku | 31 545 | 27 006 | 37 545 | 32 761 | 41 308 | 29 730 | 27 776 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 38 677 | 46 597 | 54 349 | 73 840 | 91 004 | 79 166 | 50 548 |
| Aruandeaasta kasum | 7920 | 7752 | 19 491 | 17 164 | −11 838 | −28 618 | −10 910 |
| Omakapital kokku | 49 097 | 56 849 | 76 340 | 93 504 | 81 666 | 53 048 | 42 138 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 83 489 | 67 309 | 69 961 | 60 336 | 47 598 | 43 574 | 52 561 |
| Ärikasum | 8572 | 8316 | 20 646 | 17 985 | −9967 | −26 509 | −9637 |
| EBITDA | 22 698 | 22 050 | 34 745 | 27 854 | 5960 | −2849 | 14 126 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7920 | 7752 | 19 491 | 17 164 | −11 838 | −28 618 | −10 910 |
| Aruande aasta kasum | 7920 | 7752 | 19 491 | 17 164 | −11 838 | −28 618 | −10 910 |
| Tööjõukulud | 8676 | 9262 | 9321 | 10 345 | 11 571 | 12 399 | 8333 |
| Põhivara kulum | 14 126 | 13 734 | 14 099 | 9869 | 15 927 | 23 660 | 23 763 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 110 € väärtuses, 1 hankijalt (18.09.2025–18.09.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Viljandi valla teede ja tänavate lumetõrje 2025 - 2028 · Talihooldepiirkond nr 26. | Viljandi Vallavalitsus | 110 € | 18.09.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ KINTEKS
Ülevaade
OÜ KINTEKS (registrikood 12265270) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Jämejala küla, Viljandi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala taimekasvatuse abitegevused (EMTAK 01611). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101532914).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 52 561 €, mis on 20,6% rohkem kui aasta varem (43 574 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 7,4% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 10 910 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 52 561 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 69 914 € ja omakapital 42 138 € (60,3% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 520 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 15 226 €, mis on 4,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1143 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 23.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.