Vasalemma Rallypark OÜRegistrisse kantud

12318167OsaühingAsutatud 2012

Majandusnäitajad

174 145 €+79,7%
Käive 2025
+35,0%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
050 tuh100 tuh150 tuh200 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
050 tuh100 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv45 978 €22304 €
2026 II kv43 730 €21113 €
2026 I kv32 829 €11123 €
2025 IV kv53 187 €11143 €
2025 III kv53 368 €11143 €
2025 II kv30 231 €11143 €
2025 I kv34 401 €11528 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividende ei jaotatud.

Ajalugu
dividend muu omakapitali vähenemine
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €+2500 € muu
20210 €
20200 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku504810 22818 91918 51114 73615 45015 486
Põhivara kokku638721 41760 80058 86854 92743 75633 358
Vara kokku11 43531 64579 71977 37969 66359 20648 844
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised1242637316 36233 81943 08244 15413 596
Pikaajalised kohustised013 64654 42136 70721 29880380
Kohustised kokku124220 01970 78370 52664 38052 19213 596
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum684010 19391266436685352837014
Aruandeaasta kasum8531433−2690417−1570173125 734
Reservid ja muu omakapital—−2500—−2500−2500−2500—
Omakapital kokku10 19311 626893668535283701435 248
Kasumiaruanne
Müügitulu28 79930 97864 01887 09783 04196 896174 145
Ärikasum8852696−78836401949452326 918
EBITDA30227465197913 02813 30015 69437 316
Kasum enne tulumaksustamist8531433−2690417−1570173125 734
Aruande aasta kasum8531433−2690417−1570173125 734
Tööjõukulud000810911 86915 06314 772
Põhivara kulum213747692767938811 35111 17110 398
Muud näitajad
Töötajaid0001121
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2024
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Vasalemma Rallypark OÜ1Silver Viilas
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

2 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 403 000 € väärtuses, 1 hankijalt (17.07.2026–17.07.2026).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Talihooldus Lääne-Harju vallas · Keila 3Lääne-Harju Vallavalitsus273 000 €17.07.2026
Talihooldus Lääne-Harju vallas · VasalemmaLääne-Harju Vallavalitsus130 000 €17.07.2026

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Vasalemma Rallypark OÜ

Ülevaade

Vasalemma Rallypark OÜ (registrikood 12318167) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Vasalemma alevik, Lääne-Harju vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101556576).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 174 145 €, mis on 79,7% rohkem kui aasta varem (96 896 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 35,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 25 734 € (14,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 174 145 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 48 844 € ja omakapital 35 248 € (72,2% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 45 978 €, mis on 13,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2304 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 870 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 10.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted