Raidohei OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 114 402 € | — | 1150 € |
| 2026 II kv | 103 539 € | — | 1122 € |
| 2026 I kv | 33 634 € | — | 1275 € |
| 2025 IV kv | 38 464 € | — | 640 € |
| 2025 III kv | 190 437 € | — | 960 € |
| 2025 II kv | 141 212 € | — | 960 € |
| 2025 I kv | 43 423 € | — | 946 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 147 459 | 140 505 | 224 224 | 140 167 | 134 003 | 143 966 | 149 179 |
| Põhivara kokku | 33 747 | 25 525 | 37 140 | 31 613 | 25 421 | 23 328 | 18 758 |
| Vara kokku | 181 206 | 166 030 | 261 364 | 171 780 | 159 424 | 167 294 | 167 937 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 8902 | 3883 | 95 968 | 21 731 | 7188 | 9882 | 9926 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 8902 | 3883 | 95 968 | 21 731 | 7188 | 9882 | 9926 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 164 544 | 172 304 | 162 147 | 162 896 | 150 049 | 149 736 | 154 912 |
| Aruandeaasta kasum | 7760 | −10 157 | 749 | −15 347 | −313 | 5176 | 599 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 172 304 | 162 147 | 165 396 | 150 049 | 152 236 | 157 412 | 158 011 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 410 074 | 388 998 | 434 532 | 518 914 | 203 481 | 468 905 | 313 711 |
| Ärikasum | 7757 | −10 160 | 747 | −15 349 | −315 | 5472 | 598 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7760 | −10 157 | 749 | −15 347 | −313 | 5476 | 599 |
| Aruande aasta kasum | 7760 | −10 157 | 749 | −15 347 | −313 | 5176 | 599 |
| Tööjõukulud | 17 696 | 17 202 | 16 757 | 17 822 | 12 768 | 12 768 | 13 087 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 117 840 € väärtuses, 1 hankijalt (03.08.2026–03.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kartulihoidla jahutusseadmete ostmine | OÜ Mooritsa Agro | 117 840 € | 03.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Raidohei OÜ
Ülevaade
Raidohei OÜ (registrikood 12343900) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Sargvere küla, Paide linn, Järva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46611). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101575117).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 313 711 €, mis on 33,1% vähem kui aasta varem (468 905 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 4,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 599 € (0,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 313 711 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 167 937 € ja omakapital 158 011 € (94,1% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 820 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 114 402 €, mis on 39,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1150 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 12.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.