Budzu Wood OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 39 509 € | 1 | 892 € |
| 2026 II kv | 52 152 € | 2 | 1135 € |
| 2026 I kv | 183 042 € | 2 | 1166 € |
| 2025 IV kv | 21 189 € | 2 | 1405 € |
| 2025 III kv | 20 825 € | 2 | 1464 € |
| 2025 II kv | 76 122 € | 2 | 1334 € |
| 2025 I kv | 27 566 € | 2 | 2597 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 58 596 | 89 111 | 92 880 | 199 532 | 51 536 | 64 977 | 136 793 |
| Põhivara kokku | 133 961 | 149 499 | 162 824 | 193 981 | 370 017 | 355 943 | 394 836 |
| Vara kokku | 192 557 | 238 610 | 255 704 | 393 513 | 421 553 | 420 920 | 531 629 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 4147 | 7119 | 8131 | 38 805 | 17 078 | 11 948 | 45 498 |
| Pikaajalised kohustised | 21 172 | 51 598 | 46 192 | 18 791 | 36 714 | 31 548 | 48 249 |
| Kohustised kokku | 25 319 | 58 717 | 54 323 | 57 596 | 53 792 | 43 496 | 93 747 |
| Osakapital | 3000 | 3000 | 3000 | 3000 | 3000 | 3000 | 3000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 124 285 | 127 188 | 139 843 | 161 331 | 295 867 | 327 711 | 337 374 |
| Aruandeaasta kasum | 2903 | 12 655 | 21 488 | 134 536 | 31 844 | 9663 | 60 458 |
| Reservid ja muu omakapital | 37 050 | 37 050 | 37 050 | 37 050 | 37 050 | 37 050 | 37 050 |
| Omakapital kokku | 167 238 | 179 893 | 201 381 | 335 917 | 367 761 | 377 424 | 437 882 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 30 243 | 182 913 | 163 394 | 502 913 | 253 682 | 273 865 | 226 947 |
| Ärikasum | 2902 | 14 760 | 23 476 | 136 043 | 32 435 | 15 351 | 65 323 |
| EBITDA | 8983 | 21 721 | 30 780 | 145 108 | 42 677 | 23 870 | 76 347 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2903 | 12 655 | 21 488 | 134 536 | 31 844 | 9663 | 60 458 |
| Aruande aasta kasum | 2903 | 12 655 | 21 488 | 134 536 | 31 844 | 9663 | 60 458 |
| Tööjõukulud | 8670 | 8670 | 9406 | 16 728 | 20 931 | 38 403 | 22 866 |
| Põhivara kulum | 6081 | 6961 | 7304 | 9065 | 10 242 | 8519 | 11 024 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 88 € väärtuses, 1 hankijalt (12.12.2023–12.12.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rõuge valla Haanja ja Misso piirkonna lumetõrjetööde teostamine 2023/2024 · Piirkond 1 Misso alevik | Rõuge Vallavalitsus | 88 € | 12.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Budzu Wood OÜ
Ülevaade
Budzu Wood OÜ (registrikood 12381616) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Misso alevik, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala küttepuude tootmine (EMTAK 02202). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101591366).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 226 947 €, mis on 17,1% vähem kui aasta varem (273 865 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 39,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 60 458 € (26,6% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 226 947 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 531 629 € ja omakapital 437 882 € (82,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 39 509 €, mis on 89,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 892 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 720 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 13.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.