Osaühing B2B GrowthRegistrisse kantud

12399556OsaühingAsutatud 2013

Majandusnäitajad

145 393 €−19,1%
Käive 2025
+61,2%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
0100 tuh200 tuh300 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
050 tuh100 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv28 178 €—1514 €
2026 II kv28 560 €—1478 €
2026 I kv33 123 €—1899 €
2025 IV kv40 238 €—2412 €
2025 III kv35 108 €—2391 €
2025 II kv40 653 €—187 €
2025 I kv45 574 €—957 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividendideks jaotatud 608 € (4% jaotatavast kasumist).

Ajalugu
2025608 €
20241989 €
20238600 €
20227262 €
202110 599 €
20207599 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku14 92223 57856 75138 64454 80749 54145 132
Põhivara kokku——33 44526 11518 03410 3834607
Vara kokku14 92223 57890 19664 75972 84159 92449 739
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised326325647 94520 18629 09632 87736 737
Pikaajalised kohustised——25 97020 80415 56110 2400
Kohustised kokku326325673 91540 99044 65743 11736 737
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum749844967222651912 66923 69513 699
Aruandeaasta kasum459813 325655914 75013 015−9388−3197
Omakapital kokku14 59620 32216 28123 76928 18416 80713 002
Kasumiaruanne
Müügitulu829059 741274 558238 026219 241179 681145 393
Ärikasum459815 225962316 57415 508−8034−2244
EBITDA——14 05724 65423 589−3834761
Kasum enne tulumaksustamist459815 225934916 10214 417−9064−3026
Aruande aasta kasum459813 325655914 75013 015−9388−3197
Tööjõukulud0018 15645 27834 56216 77210 342
Põhivara kulum——44348080808176517005
Muud näitajad
Töötajaid0012111
Arvutuslik dividend—759910 599726286001989608

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Osaühing B2B Growth1Indrek-Leo Põldvee
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (27.08.2024–27.08.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Osaühing B2B Growth

Ülevaade

Osaühing B2B Growth (registrikood 12399556) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2013. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102317235).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 145 393 €, mis on 19,1% vähem kui aasta varem (179 681 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 61,2% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 3197 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 145 393 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 49 739 € ja omakapital 13 002 € (26,1% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 640 € kuus.

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 28 178 €, mis on 19,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1514 €.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 04.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted