Setwell OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | 495 € |
| 2026 II kv | — | — | 495 € |
| 2026 I kv | — | — | 495 € |
| 2025 IV kv | — | — | 660 € |
| 2025 III kv | — | — | 990 € |
| 2025 II kv | — | — | 990 € |
| 2025 I kv | — | — | 986 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 8239 | 7925 | 7704 | 14 228 | 12 735 | 9596 |
| Põhivara kokku | 2400 | 1500 | 600 | 0 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 10 639 | 9425 | 8304 | 14 228 | 12 735 | 9596 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 4500 | 500 | 2530 | 2530 | 3780 | 6621 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 4500 | 500 | 2530 | 2530 | 3780 | 6621 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 13 737 | 6139 | 8925 | 5774 | 11 698 | 8955 |
| Aruandeaasta kasum | −7598 | 2786 | −3151 | 5924 | −2743 | −5980 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 6139 | 8925 | 5774 | 11 698 | 8955 | 2975 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 27 663 | 22 770 | 31 638 | 37 182 | 34 300 | 39 173 |
| Ärikasum | 7862 | 2786 | −3151 | 5924 | −2743 | −5980 |
| EBITDA | 8762 | 3686 | −2251 | 6524 | −2743 | −5980 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7598 | 2786 | −3151 | 5924 | −2743 | −5980 |
| Aruande aasta kasum | −7598 | 2786 | −3151 | 5924 | −2743 | −5980 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 2291 | 9500 | 10 339 | 10 921 |
| Põhivara kulum | 900 | 900 | 900 | 600 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 48 367 € väärtuses, 1 hankijalt (17.05.2024–29.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Haljasalade heakorratööd Lääne-Nigula vallas | Lääne-Nigula Vallavalitsus | 25 136 € | 29.04.2026 |
| Haljasalade heakorratööd Lääne-Nigula vallas · Nõva osavalla haljasalade heakorratööd | Lääne-Nigula Vallavalitsus | 23 231 € | 17.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Setwell OÜ
Ülevaade
Setwell OÜ (registrikood 12417219) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2013. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõva küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 39 173 €, mis on 14,2% rohkem kui aasta varem (34 300 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 5980 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 39 173 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 9596 € ja omakapital 2975 € (31,0% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 680 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 31.01.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.