Osaühing Kajros NarvaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7451 € | 1 | 30 € |
| 2026 II kv | 11 830 € | 1 | 30 € |
| 2026 I kv | 10 334 € | 1 | 30 € |
| 2025 IV kv | 12 807 € | 1 | 697 € |
| 2025 III kv | 8026 € | 1 | 1072 € |
| 2025 II kv | 14 608 € | 1 | 1072 € |
| 2025 I kv | 15 077 € | 1 | 1031 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 8401 | 3794 | 4178 | 7210 | 8870 | 7351 | 3669 |
| Põhivara kokku | 29 515 | 24 847 | 20 194 | 15 474 | 13 112 | 20 334 | 17 034 |
| Vara kokku | 37 916 | 28 641 | 24 372 | 22 684 | 21 982 | 27 685 | 20 703 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 16 934 | 11 943 | 14 837 | 7215 | 6719 | 2655 | 202 |
| Pikaajalised kohustised | 18 202 | 13 695 | 6714 | 10 089 | 10 751 | 20 246 | 14 737 |
| Kohustised kokku | 35 136 | 25 638 | 21 551 | 17 304 | 17 470 | 22 901 | 14 939 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 8213 | 280 | 503 | 321 | 2879 | 2012 | 2284 |
| Aruandeaasta kasum | −7933 | 223 | −182 | 2559 | −867 | 272 | 980 |
| Omakapital kokku | 2780 | 3003 | 2821 | 5380 | 4512 | 4784 | 5764 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 48 934 | 34 389 | 33 942 | 37 330 | 48 769 | 54 133 | 49 141 |
| Ärikasum | −7636 | 563 | 97 | 2804 | −510 | 272 | 980 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7933 | 223 | −182 | 2559 | −867 | 272 | 980 |
| Aruande aasta kasum | −7933 | 223 | −182 | 2559 | −867 | 272 | 980 |
| Tööjõukulud | 16 691 | 8462 | 4801 | 6666 | 11 078 | 13 078 | 12 490 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
14 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 7 hankijalt (02.01.2024–02.01.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Cipollino · ühispakkumus | Narva Lasteaed Cipollino | 72 800 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Käoke · ühispakkumus | Narva Lasteaed Käoke | 68 400 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Kirsike · ühispakkumus | Narva Lasteaed Kirsike | 65 000 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Pingviin · ühispakkumus | Narva Lasteaed Pingviin | 48 500 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Sädemeke · ühispakkumus | Narva Lasteaed Sädemeke | 78 000 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Sipsik · ühispakkumus | Narva Lasteaed Sipsik | 60 200 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Potsataja · ühispakkumus | Narva Lasteaed Potsataja | 62 000 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Potsataja · ühispakkumus | Narva Lasteaed Potsataja | 60 000 € | 02.01.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Kajros Narva
Ülevaade
Osaühing Kajros Narva (registrikood 12530631) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2013. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101882868).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 49 141 €, mis on 9,2% vähem kui aasta varem (54 133 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 980 € (2,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 49 141 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 20 703 € ja omakapital 5764 € (27,8% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 780 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 7451 €, mis on 7,2% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 30 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.