Garant OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | — |
| 2025 III kv | — | — | 71 € |
| 2025 II kv | — | — | 1109 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 370 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 19 445 | 22 199 | 46 246 | 58 761 | 80 899 | 80 893 | 100 852 |
| Põhivara kokku | 3112 | 1551 | 1551 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 22 557 | 23 750 | 47 797 | 58 761 | 80 899 | 80 893 | 100 852 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 2227 | 2307 | 3646 | 3608 | 2100 | 3745 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 2227 | 2307 | 3646 | 3608 | 2100 | 3745 | 0 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 383 | 17 830 | 18 943 | 22 708 | 52 653 | 76 299 | 74 648 |
| Aruandeaasta kasum | 5447 | 1113 | 22 708 | 12 553 | 23 646 | −1651 | 23 704 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | 17 392 | — | — | — |
| Omakapital kokku | 20 330 | 21 443 | 44 151 | 55 153 | 78 799 | 77 148 | 100 852 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 9420 | 7537 | 33 640 | 38 915 | 30 400 | 9459 | 35 195 |
| Ärikasum | 5448 | 1113 | 22 708 | 12 541 | 23 642 | −1655 | 23 700 |
| EBITDA | 7009 | 2674 | 22 708 | 14 092 | 23 642 | −1655 | 23 700 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5447 | 1113 | 22 708 | 12 553 | 23 646 | −1651 | 23 704 |
| Aruande aasta kasum | 5447 | 1113 | 22 708 | 12 553 | 23 646 | −1651 | 23 704 |
| Tööjõukulud | 67 | 0 | 2210 | 16 759 | 2424 | 3743 | 5084 |
| Põhivara kulum | 1561 | 1561 | 0 | 1551 | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 1551 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (05.06.2024–05.06.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Rannavalveteenuse osutamine · ühispakkumus | Sillamäe Linnavalitsus | 23 000 € | 05.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Garant OÜ
Ülevaade
Garant OÜ (registrikood 12533374) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2013. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude seadmete remont ja hooldus (EMTAK 33191).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 35 195 €, mis on 272% rohkem kui aasta varem (9459 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 24,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 23 704 € (67,4% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 35 195 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 100 852 € ja omakapital 100 852 € (100% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 320 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 05.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.