E.T Rmp OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 67 456 € | 6 | 9385 € |
| 2026 II kv | 72 811 € | 7 | 9315 € |
| 2026 I kv | 63 846 € | 5 | 10 548 € |
| 2025 IV kv | 88 511 € | 5 | 11 084 € |
| 2025 III kv | 67 642 € | 6 | 10 311 € |
| 2025 II kv | 60 618 € | 6 | 9882 € |
| 2025 I kv | 57 942 € | 5 | 10 569 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 24 770 | 47 765 | 34 039 | 31 116 | 96 192 | 123 029 | 120 445 |
| Põhivara kokku | 8365 | 7921 | 85 760 | 142 809 | 65 007 | 82 653 | 72 502 |
| Vara kokku | 33 135 | 55 686 | 119 799 | 173 925 | 161 199 | 205 682 | 192 947 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1484 | 644 | 61 469 | 96 898 | 36 571 | 77 934 | 39 800 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 1484 | 644 | 61 469 | 96 898 | 36 571 | 77 934 | 39 800 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 25 124 | 27 769 | 52 542 | 55 830 | 74 527 | 122 128 | 125 248 |
| Aruandeaasta kasum | 4027 | 24 773 | 3288 | 18 697 | 47 601 | 3120 | 25 399 |
| Omakapital kokku | 31 651 | 55 042 | 58 330 | 77 027 | 124 628 | 127 748 | 153 147 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 18 438 | 45 073 | 100 230 | 108 829 | 92 607 | 206 949 | 268 653 |
| Ärikasum | 4027 | 24 773 | 5510 | 22 393 | 53 643 | 5540 | 26 920 |
| EBITDA | 4101 | 25 217 | 9671 | 30 911 | 64 777 | 13 290 | 36 698 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4027 | 24 773 | 3288 | 18 697 | 47 601 | 3120 | 25 399 |
| Aruande aasta kasum | 4027 | 24 773 | 3288 | 18 697 | 47 601 | 3120 | 25 399 |
| Tööjõukulud | 7041 | 0 | 2082 | 7673 | 23 187 | 98 465 | 116 864 |
| Põhivara kulum | 74 | 444 | 4161 | 8518 | 11 134 | 7750 | 9778 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 1382 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: E.T Rmp OÜ
Ülevaade
E.T Rmp OÜ (registrikood 12536289) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2013. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Veskimäe küla, Mulgi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102310669).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 268 653 €, mis on 29,8% rohkem kui aasta varem (206 949 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 56,3% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 25 399 € (9,5% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 67 163 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 192 947 € ja omakapital 153 147 € (79,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 67 456 €. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 9385 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1100 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.