OÜ ElustikRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024/25Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 53 897 € | 3 | 6634 € |
| 2026 II kv | 256 611 € | 3 | 8570 € |
| 2026 I kv | 25 774 € | 3 | 5901 € |
| 2025 IV kv | 58 350 € | 3 | 9121 € |
| 2025 III kv | 7486 € | 6 | 12 102 € |
| 2025 II kv | 231 565 € | 6 | 8060 € |
| 2025 I kv | 67 370 € | 5 | 7596 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 79 394 € (30% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 6735 | 10 368 | 15 423 | 82 716 | 238 737 | 371 861 |
| Põhivara kokku | 1878 | 629 | 6072 | 46 151 | 54 499 | 100 331 |
| Vara kokku | 8613 | 10 997 | 21 495 | 128 867 | 293 236 | 472 192 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2646 | 794 | 1720 | 950 | 28 586 | 55 811 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 26 323 |
| Kohustised kokku | 2646 | 794 | 1720 | 950 | 28 586 | 82 134 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 11 603 | 3467 | 3401 | 4672 | 125 417 | 182 756 |
| Aruandeaasta kasum | −8136 | 4236 | 13 874 | 120 745 | 136 733 | 204 802 |
| Omakapital kokku | 5967 | 10 203 | 19 775 | 127 917 | 264 650 | 390 058 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 17 557 | 15 438 | 24 847 | 155 250 | 363 615 | 375 197 |
| Ärikasum | −5624 | 4236 | 14 585 | 123 142 | 137 164 | 223 230 |
| EBITDA | −4025 | 5485 | 15 474 | 125 666 | 150 251 | 242 963 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5624 | 4236 | 14 574 | 123 145 | 136 733 | 224 223 |
| Aruande aasta kasum | −8136 | 4236 | 13 874 | 120 745 | 136 733 | 204 802 |
| Tööjõukulud | 17 524 | 4217 | 2214 | 5888 | 48 544 | 74 259 |
| Põhivara kulum | 1599 | 1249 | 889 | 2524 | 13 087 | 19 733 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 4302 | 12 603 | 0 | 79 394 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
9 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 108 769 € väärtuses, 3 hankijalt (16.04.2024–26.03.2026).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Elustik
Ülevaade
OÜ Elustik (registrikood 12616077) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101782515).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 328 223 €, mis on 12,5% vähem kui aasta varem (375 197 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 62,9% aastas. Majandusaasta 2024/25 puhaskasum oli 204 802 € (54,6% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 109 408 €. Majandusaasta 2024/25 lõpus oli bilansimaht 472 192 € ja omakapital 390 058 € (82,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 53 897 €, mis on 620% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6634 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1470 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024/25) esitati 01.09.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.