Violones OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 56 332 € | 1 | 1249 € |
| 2026 II kv | 91 770 € | 1 | 416 € |
| 2026 I kv | 1722 € | — | 176 € |
| 2025 IV kv | 38 319 € | — | 1085 € |
| 2025 III kv | 18 403 € | 1 | 994 € |
| 2025 II kv | 52 485 € | 1 | 362 € |
| 2025 I kv | 7519 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 34 138 | 25 107 | 35 093 | 26 057 | 19 394 | 19 892 | 16 283 |
| Põhivara kokku | 3942 | 5323 | 3060 | 2194 | 6187 | 4431 | 3000 |
| Vara kokku | 38 080 | 30 430 | 38 153 | 28 251 | 25 581 | 24 323 | 19 283 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 19 082 | 24 201 | 15 918 | 16 654 | 13 443 | 19 964 | 9602 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 2850 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 19 082 | 24 201 | 15 918 | 16 654 | 16 293 | 19 964 | 9602 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 15 271 | 16 498 | 6229 | 22 235 | 8847 | 6788 | 1359 |
| Aruandeaasta kasum | 1227 | −10 269 | 16 006 | −13 138 | −2059 | −4929 | −4178 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | — | — | — | 10 000 |
| Omakapital kokku | 18 998 | 6229 | 22 235 | 11 597 | 9288 | 4359 | 9681 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 93 422 | 131 914 | 120 254 | 195 726 | 155 526 | 25 279 | 116 403 |
| Ärikasum | 1227 | −10 269 | 16 006 | −13 138 | −1996 | −4929 | −4037 |
| EBITDA | 2258 | −8450 | 18 269 | −10 606 | 11 | −3174 | −2606 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1227 | −10 269 | 16 006 | −13 138 | −1996 | −4929 | −4037 |
| Aruande aasta kasum | 1227 | −10 269 | 16 006 | −13 138 | −2059 | −4929 | −4178 |
| Tööjõukulud | 8787 | 8156 | 7835 | 9803 | 9932 | 0 | 7776 |
| Põhivara kulum | 1031 | 1819 | 2263 | 2532 | 2007 | 1755 | 1431 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 134 225 € väärtuses, 1 hankijalt (03.03.2025–12.03.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Avatud kalasadamate päev 2026 · ühispakkumus | Tartu Ülikool | 85 789 € | 12.03.2026 |
| Avatud kalasadamate päev 2025 · ühispakkumus | Tartu Ülikool | 48 436 € | 03.03.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Violones OÜ
Ülevaade
Violones OÜ (registrikood 12629045) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Võhma küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101703918).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 116 403 €, mis on 360% rohkem kui aasta varem (25 279 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 3,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 4178 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 19 283 € ja omakapital 9681 € (50,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 56 332 €, mis on 206% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1249 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 920 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 03.08.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.