Pevolmoto OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 12 632 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 13 201 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 8991 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 16 572 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 12 941 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 16 371 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 11 969 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 10 020 | 10 899 | 12 204 | 13 083 | 13 613 | 16 204 | 18 120 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 10 020 | 10 899 | 12 204 | 13 083 | 13 613 | 16 204 | 18 120 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 366 | 691 | 733 | 656 | 0 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 366 | 691 | 733 | 656 | 0 | 0 | 0 |
| Osakapital | 2560 | 2560 | 2560 | 2560 | 2560 | 2560 | 2560 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6282 | 7094 | 7648 | 8911 | 9699 | 11 039 | 13 238 |
| Aruandeaasta kasum | 812 | 554 | 1263 | 956 | 1173 | 2199 | 1888 |
| Omakapital kokku | 9654 | 10 208 | 11 471 | 12 427 | 13 432 | 15 798 | 17 686 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 68 985 | 80 180 | 70 124 | 101 298 | 65 408 | 50 477 | 55 030 |
| Ärikasum | 812 | 554 | 1263 | 956 | 1173 | 2199 | 1888 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 812 | 554 | 1263 | 956 | 1173 | 2199 | 1888 |
| Aruande aasta kasum | 812 | 554 | 1263 | 956 | 1173 | 2199 | 1888 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 23 000 € väärtuses, 1 hankijalt (02.05.2024–30.03.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Maastikusõidukite hooldus (Keskkonnaamet) · Maastikusõidukite remont, hooldus, tarvikud Pärnumaal | Riigi Tugiteenuste Keskus | 15 000 € | 30.03.2026 |
| Maastikusõidukite hooldus (Keskkonnaamet) · II osa - Maastikusõidukite remont, hooldus, tarvikud Pärnumaal | Riigi Tugiteenuste Keskus | 8000 € | 02.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Pevolmoto OÜ
Ülevaade
Pevolmoto OÜ (registrikood 12654379) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus (EMTAK 33171). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101716196).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 55 030 €, mis on 9,0% rohkem kui aasta varem (50 477 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 3,7% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1888 € (3,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 18 120 € ja omakapital 17 686 € (97,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 12 632 €, mis on 2,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.