Straipu LLC OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 12 248 € | 1 | 925 € |
| 2026 II kv | 19 043 € | 1 | 1233 € |
| 2026 I kv | 15 840 € | 2 | 1847 € |
| 2025 IV kv | 12 344 € | 2 | 1760 € |
| 2025 III kv | 28 077 € | 2 | 1760 € |
| 2025 II kv | 7139 € | 2 | 1760 € |
| 2025 I kv | 13 688 € | 2 | 1697 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 35 845 | 177 314 | 160 648 | 101 668 | 127 258 | 159 285 | 158 724 |
| Põhivara kokku | 3253 | 3253 | 24 053 | 41 573 | 48 600 | 43 400 | 38 200 |
| Vara kokku | 39 098 | 180 567 | 184 701 | 143 241 | 175 858 | 202 685 | 196 924 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 6143 | 97 437 | 90 365 | 58 984 | 100 211 | 148 021 | 183 229 |
| Pikaajalised kohustised | 20 000 | 20 000 | 0 | 12 500 | 12 500 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 26 143 | 117 437 | 90 365 | 71 484 | 112 711 | 148 021 | 183 229 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2600 | 2700 | 2700 | 2700 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 332 | 10 455 | 88 630 | 81 836 | 69 157 | 70 447 | 51 964 |
| Aruandeaasta kasum | 123 | 50 175 | 3206 | −12 679 | −8710 | −18 483 | −40 969 |
| Omakapital kokku | 12 955 | 63 130 | 94 336 | 71 757 | 63 147 | 54 664 | 13 695 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 4751 | 756 559 | 441 574 | 282 540 | 119 381 | 68 807 | 24 301 |
| Ärikasum | 3793 | 110 183 | 37 841 | 8587 | −848 | −11 477 | −31 953 |
| EBITDA | — | — | 43 041 | 13 787 | 4352 | −6277 | −26 753 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 123 | 50 175 | 3206 | −10 179 | −8710 | −20 983 | −40 969 |
| Aruande aasta kasum | 123 | 50 175 | 3206 | −12 679 | −8710 | −18 483 | −40 969 |
| Tööjõukulud | 0 | 11 341 | 20 931 | 31 036 | 25 371 | 21 951 | 22 684 |
| Põhivara kulum | — | — | 5200 | 5200 | 5200 | 5200 | 5200 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 9900 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 283 510 € väärtuses, 2 hankijalt (24.07.2024–10.04.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Ühekordse kasutusega respiraatorid FFP2 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 133 510 € | 10.04.2025 |
| Isikukaitsevahendid 2 · Respiraator FFP2, kuklataguse kinnitusega | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 150 000 € | 24.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Straipu LLC OÜ
Ülevaade
Straipu LLC OÜ (registrikood 12687516) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102090484).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 24 301 €, mis on 64,7% vähem kui aasta varem (68 807 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 31,3% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 40 969 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 12 151 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 196 924 € ja omakapital 13 695 € (7,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 12 248 €, mis on 56,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 925 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 740 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.