CPR OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 76 043 € | 1 | 1256 € |
| 2026 II kv | 30 513 € | 1 | 1131 € |
| 2026 I kv | 28 007 € | 1 | 961 € |
| 2025 IV kv | 53 252 € | 1 | 1071 € |
| 2025 III kv | 43 461 € | 1 | 1022 € |
| 2025 II kv | 19 811 € | 1 | 897 € |
| 2025 I kv | 14 042 € | 1 | 969 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 40 618 | 102 202 | 135 147 | 172 320 | 149 067 | 135 675 | 170 348 |
| Põhivara kokku | 16 949 | 14 752 | 32 171 | 35 613 | 35 505 | 36 192 | 48 833 |
| Vara kokku | 57 567 | 116 954 | 167 318 | 207 933 | 184 572 | 171 867 | 219 181 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 8149 | 18 630 | 22 441 | 58 863 | 42 050 | 22 549 | 31 571 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 8149 | 18 630 | 22 441 | 58 863 | 42 050 | 22 549 | 31 571 |
| Osakapital | 4000 | 4000 | 4000 | 4000 | 4000 | 4000 | 4000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 49 788 | 45 418 | 94 324 | 140 877 | 145 070 | 138 522 | 145 318 |
| Aruandeaasta kasum | −4370 | 48 906 | 46 553 | 4193 | −6548 | 6796 | 38 292 |
| Omakapital kokku | 49 418 | 98 324 | 144 877 | 149 070 | 142 522 | 149 318 | 187 610 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 231 753 | 379 116 | 184 426 | 860 454 | 249 960 | 194 589 | 135 981 |
| Ärikasum | −4379 | 48 978 | 32 711 | 2892 | −6285 | 6791 | 38 292 |
| EBITDA | 6281 | 54 205 | 33 678 | 4038 | −6177 | 6791 | 38 292 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4370 | 48 906 | 46 553 | 4193 | −6548 | 6796 | 38 292 |
| Aruande aasta kasum | −4370 | 48 906 | 46 553 | 4193 | −6548 | 6796 | 38 292 |
| Tööjõukulud | 16 806 | 30 002 | 42 392 | 17 111 | 15 925 | 13 112 | 13 081 |
| Põhivara kulum | 10 660 | 5227 | 967 | 1146 | 108 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 37 413 € väärtuses, 1 hankijalt (12.07.2024–12.07.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Jõhvi Põhikooli väliala elementide valmistamine ja paigaldamine | Jõhvi Vallavalitsus | 37 413 € | 12.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: CPR OÜ
Ülevaade
CPR OÜ (registrikood 12708543) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 12 aastat. Registrijärgne asukoht: Tudu alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101741543).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 135 981 €, mis on 30,1% vähem kui aasta varem (194 589 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 8,5% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 38 292 € (28,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 135 981 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 219 181 € ja omakapital 187 610 € (85,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 76 043 €, mis on 75,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1256 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 920 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.