Metsamehe talu OÜRegistrisse kantud

12745521OsaühingAsutatud 2014

Majandusnäitajad

178 159 €−31,1%
Käive 2025
+36,8%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
0100 tuh200 tuh300 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025

Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.

Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0200 tuh400 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv66 527 €44484 €
2026 II kv99 771 €44379 €
2026 I kv75 586 €44054 €
2025 IV kv56 598 €43162 €
2025 III kv33 337 €32643 €
2025 II kv55 339 €35730 €
2025 I kv32 633 €32131 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividende ei jaotatud.

Ajalugu
dividend muu omakapitali vähenemine
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €
20210 €
20200 €+11 744 € muu

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku5269322515 88344 64539 880594623 408
Põhivara kokku72 55972 559127 279133 422270 220243 175226 137
Vara kokku77 82875 784143 162178 067310 100249 121249 545
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised9684963726 7820145 167132 737164 109
Pikaajalised kohustised10 236821343 02576 22660 40442 1310
Kohustised kokku19 92017 85069 80776 226205 571174 868164 109
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum32 68355 43467 20470 85599 331102 03871 754
Aruandeaasta kasum22 72411 770365128 4862698−30 28511 182
Reservid ja muu omakapital—−11 770—————
Omakapital kokku57 90857 93473 355101 841104 52974 25385 436
Kasumiaruanne
Müügitulu27 17836 339100 099174 150259 788258 480178 159
Ärikasum22 80812 212−14 2858360−2851−35 074−4543
EBITDA———15 01619 252−3591−4543
Kasum enne tulumaksustamist22 72411 770365128 4862698−30 28511 182
Aruande aasta kasum22 72411 770365128 4862698−30 28511 182
Tööjõukulud00860034 28747 07056 78434 114
Põhivara kulum———665622 10331 4830
Muud näitajad
Töötajaid0012343
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2023
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Metsamehe talu OÜMaanus Valk
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 95 € väärtuses, 1 hankijalt (30.10.2025–30.10.2025).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Hiiumaa valla teede ja tänavate talihooldus 2025-2028 · Kõrgessaare nr 2Munitsipaalasutus Hiiumaa Haldus95 €30.10.2025

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Metsamehe talu OÜ

Ülevaade

Metsamehe talu OÜ (registrikood 12745521) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Heiste küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101839507).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 178 159 €, mis on 31,1% vähem kui aasta varem (258 480 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 36,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 11 182 € (6,3% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 59 386 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 249 545 € ja omakapital 85 436 € (34,2% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 66 527 €, mis on 99,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4484 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 850 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted