SinuLab OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2644 € | 1 | 879 € |
| 2026 II kv | 4568 € | 1 | 879 € |
| 2026 I kv | 14 482 € | 1 | 879 € |
| 2025 IV kv | 13 462 € | 1 | 879 € |
| 2025 III kv | 3039 € | 1 | 879 € |
| 2025 II kv | 11 184 € | 1 | 879 € |
| 2025 I kv | 16 665 € | 1 | 982 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 37 999 € (10% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 28 574 | 42 475 | 416 370 | 338 940 | 316 487 | 266 796 | 270 783 |
| Põhivara kokku | 24 265 | 26 859 | 63 209 | 79 466 | 77 439 | 118 607 | 106 395 |
| Vara kokku | 52 839 | 69 334 | 479 579 | 418 406 | 393 926 | 385 403 | 377 178 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 15 482 | 7202 | 13 028 | 4930 | 105 | 5285 | 39 423 |
| Pikaajalised kohustised | 6287 | 6288 | 3287 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 21 769 | 13 490 | 16 315 | 4930 | 105 | 5285 | 39 423 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 13 299 | 28 569 | 33 344 | 462 609 | 410 395 | 381 321 | 339 619 |
| Aruandeaasta kasum | 15 271 | 24 776 | 427 420 | −51 633 | −19 074 | −3703 | −4364 |
| Omakapital kokku | 31 070 | 55 844 | 463 264 | 413 476 | 393 821 | 380 118 | 337 755 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 50 042 | 33 157 | 471 827 | 73 962 | 80 255 | 46 139 | 42 978 |
| Ärikasum | 15 271 | 24 772 | 427 396 | −51 567 | −19 105 | −3723 | −4388 |
| EBITDA | 17 779 | 28 033 | 431 688 | −44 088 | −11 098 | 8138 | 7823 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 271 | 24 776 | 427 420 | −51 633 | −19 074 | −3703 | −4364 |
| Aruande aasta kasum | 15 271 | 24 776 | 427 420 | −51 633 | −19 074 | −3703 | −4364 |
| Tööjõukulud | 23 466 | 9749 | 10 290 | 11 048 | 8199 | 10 998 | 10 679 |
| Põhivara kulum | 2508 | 3261 | 4292 | 7479 | 8007 | 11 861 | 12 211 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 20 000 | 0 | 581 | 10 000 | 37 999 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: SinuLab OÜ
Ülevaade
SinuLab OÜ (registrikood 12750143) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2014. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101795188).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 42 978 €, mis on 6,9% vähem kui aasta varem (46 139 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 2,5% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 4364 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 42 978 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 377 178 € ja omakapital 337 755 € (89,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2644 €, mis on 13,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 879 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 710 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.08.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.